Magazin

Yeşim Ceren Bozoğlu: Kedime ve Köpeğime Mama Alacak Param Bile Yoktu

Başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, gazeteci Seyhan Erdağ’ın Youtube kanalına çok özel bir röportaj gerçekleştirdi.

KENDİ EVİMDEN ÇIKTIM VE BİR DAHA GERİ DÖNEMEDİM

4 yıl önce, O Hayat Benim Dizisi’nin başrol oyuncusuyken rolü gereği kilo almaya başlayan, ardından diziye veda ettiği dönemde özel hayatında aşk acısı yaşayan Bozoğlu o dönemi Seyhan Erdağ’a şu cümlelerle anlattı. Röportajdan satır başları şöyle: Herkesin olduğu gibi kişisel anlamda sınav dönemi atlattım hayatımda. Maddi manevi olarak akla gelebilecek her yerden ihanetler, dolandırılmalar, kandırılmalar ve ciddi bir iflas süreci yaşadım, maddi ve manevi olarak. 3 liraya kalakaldım.

EKMEK ARASI DOLCE GABBANA AYAKKABI OLMUYORMUŞ

Ekmek arasına Dolce Gabbana ayakkabı koyulup yenmiyormuş, o süreçte gördüm. 4 sene önceydi. Ondan sonrasında da kendi hayatımda içe dönüş operasyonu yaşama kararı aldım. Zorlu bir süreçti. Kedim Mihriye, köpeğim Alyoşayla çıktım evden. Anneannemden kalan manevi değeri çok yüksek olan eşyalarım vardı hepsi gitti.

KENDİ EVİMDEN ÇIKTIM VE KENDİ EVİME BİR DAHA GERİ DÖNEMEDİM

Kendi evimden çıktım ve kendi evime bir daha geri dönemedim. Köpeğim ve kedimi annemin babamın yanına gönderdim. Onlara mama alacak param bile yoktu. 110 kiloyum, işsizim, param yok, gururum çok, yardım talep etmeyi bilmiyordum. O sıfır noktasını gördüm. O dönemde çok ağır işkoliktim. İşkoliklik de endorfin salgılayan bir şey. Ailem ve işim dışında Yeşim’e ait hiçbir şey yoktu hayatımda.

Yorum Yap