Kültür&Sanat

Yazar Nazan Arısoy Yenilenen Kitaplarıyla Birlikte Okurlarıyla Buluşuyor

Piraye’de Nazım Olmak, Bukowski’nin Kadınları, Frida Kahlo, Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu kitaplarıyla geniş bir okur kitlesine ulaşan İlişki Terapisti ve Yazar Nazan Arısoy, Bursa ve İstanbul’daki kitap fuarlarında okurlarıyla buluşuyor.

En Yeni Müzikler

Nazan Arısoy’dan İmza Günleri

“Piraye’de Nazım Olmak”, “Bukowski’nin Kadınları”, “Frida Kahlo”, “Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu” kitaplarıyla geniş bir okur kitlesine ulaşan İlişki Terapisti ve Yazar Nazan Arısoy, Bursa ve İstanbul’daki kitap fuarlarında okurlarıyla buluşuyor.

Yayınladığı ilk günden beri ilgi ve büyük bir beğeniyle takip edilen, “Piraye’de Nazım Olmak”, “Bukowski’nin Kadınları”, “Frida Kahlo”, “Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu” kitaplarının kapak tasarımlarını yenileyen Nazan Arısoy, Bursa ve İstanbul’daki kitap fuarlarında okurlarıyla buluşacak.

16 Mart Cumartesi günü 15:00-17:00 saatleri arasında Bursa Kitap Fuarı’nda imza günü düzenleyecek olan Arısoy, 17 Mart Pazar günü 15:00-17:00 saatleri arasında ise İstanbul CNR Expo Yeşilköy Fuar Merkezi’ndeki 6. Uluslararası Kitap Fuarı’nda olacak.

Nazan Arısoy Kimdir?

Yunanistan kökenli bir ailenin mensubu olarak 1976’da İstanbul’da doğdu. Gazeteci bir baba ve edebiyat öğretmeni bir annenin çocuğu olması sebebiyle Anadolu’nun birçok ilinde eğitim aldı. Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nü ve Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü’nü bitirdi. Eğitmen, üst düzey yönetici asistanı, müşteri ilişkileri uzmanı, halkla ilişkiler müdürü pozisyonlarında görev aldı.

Üç çocuk annesi olan Nazan Arısoy, eğitmen, yazar, senarist, sanat yönetmeni ve ilişki terapisti olarak hayata eşlik ediyor.

Kitapları

Bukowski’nin Kadınları
Frida Kahlo
Cemal Süreya Aşk Günü Doğdu
Ah Sen, 2016
Tomris’çe
Beni Seveceksin
Yağmur’dan Sonra Deniz
İlginç Adamlar ve Kadınları

Yorum Yap