Eğlence

Yapımcısından Zara’ya Sürpriz Doğum Günü

Usta müzisyenlerden oluşan Rubato grubu ve evrensel müziğin güçlü yorumcusu Zara, önceki akşam muhteşem bir konsere imza attı.

Abone Ol

HALİÇ’TE BOL SÜRPRİZLİ GECE

Usta müzisyenlerden oluşan Rubato grubu ve evrensel müziğin güçlü yorumcusu Zara, önceki akşam muhteşem bir konsere imza attı. Poll Production organizasyonu ve Halkbank sponsorluğunda gerçekleşen ‘Halkın Yıldızları’ konserleri kapsamında Haliç Kongre Merkezi’nde sahne alan ikili İstanbullulara müzik dolu bir gece yaşattılar.

Konserin ilk yarısında sahne alan Rubato, sevilen şarkılardan oluşan repertuvarı ile dinleyicileri adeta büyüledi.

Konserin ikinci yarısında sahnede güçlü sesi ve yorumuyla Zara yer aldı. Dillerden düşmeyen şarkılarının yanı sıra Türk müziğinin unutulmaz eserlerini de seslendiren Zara’ya Haliç’i dolduran binlerce müziksever gece boyunca eşlik etti. Ünlü modacı Sema Çiçekçi’nin hazırladığı iki ayrı tasarım ile sahneye çıkan Zara, kıyafetleri ile de göz kamaştırdı.

HALİÇ’TE SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ, ZARA DOĞUM GÜNÜNÜ 3000 KİŞİ İLE KUTLADI

Zara ve Rubato’nun izleyenleri büyülediği gecede Zara’ya sürpriz doğum günü yapıldı. Zara, şarkıya başlayacağı sırada doğum günü şarkısı eşliğinde Rubato, Kutsi ve Polat Yağcı sahneye pasta ile geldi. Yapımcısı Polat Yağcı’nın hazırladığı sürpriz ile birlikte, 3000 kişinin aynı anda ‘Mutlu Yıllar’ yazılı Zara fotoğrafları kaldırması Zara’yı oldukça duygulandırdı. Dünden bugüne Zara fotoğraflarından oluşan dev pasta, Pelit Pastaneleri tarafından 2 günde hazırlandı. Şu ana kadar yaşadığım en şahane doğum günü diyerek duygularını ifade eden Zara, sevenleri ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Yorum Yap