Kadın&Moda

En Çok Tercih Edilen Ceket Modelleri

En Yeni Müzikler

Wessi Kruvaze Ceket Modelleri İle Modayı Yakalayın

Kıyafet denildiğinde her ne kadar ilk akla gelen bayanlar olsa da giyimine özen gösteren erkekler de oldukça fazladır. Erkek giyiminde seçenek az gibi görünse de doğru seçimlerle şık ve özenli görünmek mümkündür. Jean ve kumaş pantolonlar ile tercih edilecek tişört ve gömlekler, kombin tamamlayıcı ceketler en sık tercih edilen parçalardır.

Ceket birçok kombine uyarlanabilir. Çeşitli modelleri ile spor ve klasik giyimin vazgeçilmez parçasıdır.

En Çok Tercih Edilen Ceket Modelleri

Erkek giyim modasında en çok tercih edilen ceket modelleri blazer ve kruvaze ceketlerdir. Blazer ceketler spor giyimin tamamlayıcısı iken; kruvaze ceket daha klasik ve resmi kombinlerin kurtarıcısıdır.

Son zamanlarda yeniden moda olan kruvaze ceketler oldukça ilgi görmektedir. Hal böyle olunca ilgili firmalar da bu yönde çalışmalarını çeşitlendirmişlerdir.

Kruvaze ceket; iki yakası üst üste gelen ve genellikle 4 veya 6 düğmeli, kumaş ve kesimi ile daha klasik ve modern ceket modelidir.

Kruvaze Ceketin Kullanım Yerleri

Kruvaze ceketler genellikle takım elbise modelinde kullanılır. Fakat son zamanlarda dış görünüşüne önem veren erkeklerin isteği doğrultusunda takım elbiseden ayrı olarak tek parça halinde üretimi artmıştır. Talep yoğun olduğu için çeşitli model ve renkleriyle modern bir çizgide klasik giyimi sunmaktadır.

Özel gün ve davetlerde, iş toplantılarında, resmi ve ciddi görünmek istenilen yerlerde kruvaze ceket tercih edilmektedir. Bunun yanında artık model çeşitliliği fazla olduğu için şıklığına önem veren erkeklerin günlük hayatta da tercih ettiğini görmekteyiz.

Kruvaze Ceketi Kombinlemek

Bu ceketler kendi başına ağır ve şık olduğu için basit parçalarla kombini tamamlamak mümkündür. Kruvaze ceketlerde renk olarak genellikle lacivert ve tonları tercih edilmektedir. Bunun yanında siyah rengi de kullanılmaktadır.

İçine giyilecek açık renk gömlek ve tamamlayıcı parçalardan olan kravatla kombin yapılabilmektedir. Kruvaze ceket takım elbise olarak giyilmeyecekse o zaman ona uygun bir pantolonla kombinlemek gerekir. Ve son olarak ayakkabı ve kemer uyumuyla şık ve özenli bir kombin yapılmış olur.

Her yaş ve bedene uygun olan bu ceketleri herkes kullanabilir. Fakat uzun boylu erkeklerin daha çok gözdesi haline gelmiştir.

Yorum Yap