Sağlık

Ünlü Sunucu Ebru Akel ve Sporcu Gökçen Arıkan Akbatı Koşusu’nda İyilik İçin Koşacak

Misafirlerini spor, sağlıklı yaşam ve iyilik ekseninde buluşturan “Akbatı Koşusu” için geri sayım başladı.

En Yeni Müzikler

Akbatı Koşusu için geri sayım başladı

Misafirlerini spor, sağlıklı yaşam ve iyilik ekseninde buluşturan “Akbatı Koşusu” için geri sayım başladı. 24 Mart Pazar günü Akbatı AVM’de gerçekleşecek olan Akbatı Koşusu’nda kayıt gelirleri ile Tohum Otizm Vakfı destekleniyor.

Ziyaretçilerine hep özgün deneyimler sunmayı hedefleyen Akbatı AVM, 24 Mart Pazar günü hem yakın bölgede koşuyla ilgilenenleri hem de koşuya gönül vermiş tüm misafirlerini ağırlayacak.

Ebru Akel ve Gökçen Arıkan da koşacak

24 Mart Pazar günü bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Akbatı Koşusu gerçekleşecek ve koşu gelirleri ile Tohum Otizm Vakfı desteklenecek. Akbatı Koşusu saat 10.00-12.00 saatleri arasında Esenyurt/Bahçeşehir’de, koşuya ve iyiliğe gönül vermiş tüm misafirlerini ağırlayacak. Ünlü sunucu Ebru Akel ve sporcu Gökçen Arıkan da Akbatı Koşusu’nda iyilik için koşacak.

Yediden yetmişe her yaştan misafiri; spor, sağlıklı yaşam, toplumsal farkındalık ve iyilik ekseninde birleştiren koşuda üç farklı parkur olacak. Yetişkinler için 10km ve 5km parkurlarında yol koşusu ve 4-12 yaş kategorisinde minik sporseverler için kısa mesafeli Akbatı Çocuk Koşusu. Koşunun ardından gerçekleşecek ödül töreninde tatilden, teknolojik ürünlere, spordan, eğlenceye farklı kategorilerde ödüller sahiplerini bulacak. Misafirler, Festival Park alanında devam edecek Big Jump (atlama kulesi), bungee trambolin gibi heyecan dolu parkurlarda keyifli bir gün geçirirken saat 12.30’da sahne alacak Geveze ve Orkestra Fazla Mesai konseri ile müziğin iyileştirici ve birleştirici gücünü hissedecek.

24 Mart Pazar Program:

07.30- Kit Dağıtımı ve açılış
10:00- Akbatı Çocuk Koşusu
11:00- 10 K Koşusu
11:10- 5 K Koşusu
12:30- Ödül Töreni ve ardından Festival Park etkinlikleri

Yorum Yap