Cemiyet

Ünlü İsimler Akmerkez’e Akın Etti

Gülben Ergen, Emina Jahovic, Nursel Köse, Dilek Türker, Gülin Öngör Akmerkez’de görüntülendi.

En Yeni Müzikler

Kayak öncesi alışveriş yaptı

Mustafa Sandal’ın boşandığı şarkıcı eşi Emina Jahoviç’e önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Tek başına alışveriş yapan Emina Jahoviç yemek yedikten sonra okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte oğulları Yaman ve Yavuz ile çıkacakları kayak tatili öncesi alışveriş yaptı. Emina Jahoviç özel hayatıyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Gülben Ergen’in albüm koşturmacası

Yeni albümü için stüdyoya kapanan şarkıcı Gülben Ergen, Akmerkez’de album çalışmaları için toplantı yaparken görüldü. Albümüne eklemek istediği şarkılarla ilgili son görüşmelerini yaptığını söyleyen Ergen, olumlu geçen toplantının ardından istediği bir şarkının anlaşmasını yaptığını belirtti. Ergen, stüdyoya dönerek kayıtlarına devam edeceğini söyledi.

Bağcılığa alışveriş molası

İstanbul cemiyet hayatının seçkin isimlerinden Gülin Öngör, Akmerkez’de görüntülendi. Yılın büyük bir kısmını şehir dışında bağcılıkla meşgul olarak geçiren Gülin Öngör ve ailesi, daha sade bir hayat yaşamayı tercih ediyor. Akmerkez’e kısa bir alışveriş için uğradığını söyleyen Gülin Öngör, zarafeti ve güzelliği ile dikkat çekti.

Nursel Köse sevgilisiyle yemekte

Avlu Dizisi’nin başarılı oyuncularından Nursel Köse, 13 yıldır birlikte olduğu Ulrich Mertin ile Akmerkez’de görüntülendi. Dizi çekimlerinden fırsat buldukça kendisine daha fazla vakit harcayan Nursel Köse, keman sanatçısı olan Mertin ile bir restoranda yemek yedikten sonra kısa bir alışveriş turu attı.

Alışverişte görüldü

İstanbul cemiyet hayatının tanınmış işadamlarından Ali Nuri Türker’in eşi Dilek Türker, Akmerkez’de görüntülendi. Türker, bir mağazadan alışveriş yaptıktan sonra objektiflerimize zarifçe gülümsedi.

Yorum Yap