Eğlence

Ümit Sayın: Gün Birlik Günü Allah Askerimizi Muzaffer Eylesin

Kartal Anatolium Marmara Avm’nin Cumartesi konserlerinde bu hafta sahne Ümit Sayın’ındı.

Kral Pop Radyo’nun medya sponsoru olduğu konserde Ümit Sayın, kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

Ümit Sayın sahneye Aşık Veysel’in “Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsüyle çıktı, “Memleketim” şarkısıyla coşku arttı ve kendisini izlemeye gelenlerle birlikte büyük bir coşkuyla şarkısını seslendirdi.

DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

Sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sevilen popçu: “Barış Pınarı Harekatımız devam ediyor. Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında Suriye sınırında memleketimizin huzuru ve güvenliği için askerimiz, Mehmetciğimiz orada. Tüm ruhumuzla, gönlümüzle Mehmetciğimizin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanındayız, milletimizin yanındayız, Devletimizin yanındayız. Allah güç

kuvvet versin, dualarımız onlarla. Tabii ki Türkülerin, şarkıların da bu topraklarda eksik olmasını istemiyoruz. Biz şarkılarımızı söylemeye devam edeceğiz, Aşık Veysel’den Memleketim şarkısına kadar, insanları birliğe çağırarak şarkılarımızı seslendirdik. Yüzyıllardır bu topraklarda hep birlikte yaşamız bir ulusuz. Allah askerlerimizi muzaffer eylesin” dedi.

ANATOLİUM MARMARA HAKKINDA: Anatolium Marmara, başta IKEA olmak üzere, 110 seçkin markaya ev sahipliği yapıyor. Kartal’da bulunan Anatolium Marmara, Açık Alanları ve Meydanları, Kafe ve Restoranları, Açıkhava Konser ve Etkinlik Alanları, Çocuk Oyun Merkezi ve Spa-Fitness Merkezi ile bölgeye heyecan katıyor.

Konserler ücretsizdir.

Yer: Anatolium Marmara AVM-Kartal (E5 üzeri Anadolu Adliyesi karşısı)
Kat: Z IKEA Meydan

KONSER TAKVİMİ:

19 Ekim Yeşim Salkım
26 Ekim Eypio
2 Kasım Özgün
9 Kasım Ezginin Günlüğü
16 Kasım Yonca Lodi
23 Kasım Pamela
30 Kasım Aydilge
7 Aralık Bora Öztoprak
14 Aralık Yeni Türkü
21 Aralık Özer Atik
28 Aralık İlhan Şeşen

Yorum Yap