Porno izle sex hikayeleri Uğur Aydın’dan ''Kalbim'' İsimli Modern Aşk Şarkısı - Sosyetealemi.com
Müzik

Uğur Aydın’dan ”Kalbim” İsimli Modern Aşk Şarkısı

Uğur Aydın ilk single çalışması olan “Kalbim” ile müzik dünyasına merhaba diyor.

En Yeni Müzikler

Yıllardır müziğin içinde olan, Adana’da daha çocukluk yıllarında şarkı söylemeye ve gitar çalmaya başlayan Uğur Aydın, Ankara’daki birçok sahne deneyimi ve kendi yaptığı şarkılardan sonra ilk single çalışması olan “Kalbim” ile müzik dünyasına merhaba diyor.

MÜZİK DÜNYASININ BAŞARILI İSİMLERİNDEN DESTEK

Arpej Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini alan “Kalbim”in yapım aşamasında müzik dünyasının başarılı isimleri Uğur Aydın’a destek verdi. Sözlerini Murat Başaran ile birlikte yazdığı ve bestesini kendisinin yaptığı çıkış şarkısının aranjörlüğünü ise birçok başarılı şarkıya imzasını atmış olan Bahadır Tanrıvermiş yaptı. Şarkının vokal koçluğunu ise usta müzik adamı Ümit Sayın üstlendi ve yorum tekniği ile Uğur Aydın’ın şarkının duygusallığını daha da hissettirmesini sağladı. Şarkının mix ve masteringini ise Özgür Yurtoğlu gerçekleştirdi.

Klip Doğacan Aktaş yönetmenliğinde Antalya Film Ekibi tarafından, Antalya’da tarihi bir konakta çekildi. “Kalbim” klibinde, sevgilisi yanarak hayatını kaybeden bir adamın trajik hikâyesi anlatıldı. Konağın gerçekten de yanmış bir yer olması klibin etkileyiciliğini daha da artırdı. Klipte sevdiği kadını hep yanında hisseden ve çok özleyen bir adamı canlandıran Uğur Aydın, çekimlerdeki performansıyla oyunculuk yeteneğini de göstermiş oldu.

Yorum Yap