Müzik

Türk Pop Müziğin Kraliçesi Hande Yener’den İki Günde İki Single

Türk Pop Müziğin kraliçesi Hande Yener, iki ayrı single ile müzikseverlerle buluşuyor.

En Yeni Müzikler

İNGİLİZCE-TÜRKÇE AYNI ANDA

Türk Pop Müziğin kraliçesi Hande Yener, iki ayrı single ile müzikseverlerle buluşuyor. 7 Şubat’ta (bugün) İngilizce, 8 Şubat’ta (yarın) ise Türkçe single’ını dinleyicilerin beğenisine sunan Yener, yine bir ilke imza atıyor. İki gün üst üste yeni şarkı yayınlayan başarılı sanatçı, hayranlarını resmen müziğe doyuruyor.

İKİ GÜNDE İKİ SINGLE

Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle yayınlanacak olan Gravity şarkısının sözü, müziği ve aranjesi Mert Ekren’e ait olup; ‘Aşk Tohumu’ isimli şarkının sözü ve müziği İlyas Yalçıntaş, aranjesi ise Ümit Kuzer imzası taşıyor.

HANDE YENER’DEN İKİ AYRI SINGLE

Dünyaca ünlü sanatçı Faydee’nin eşlik ettiği Gravity şarkısının video klibi Gülşen Aybaba yönetmenliğinde Batum’da çekildi. Hande Yener ve Faydee’nin klipteki kıyafetleri ise Miin by Kadir Kılıç imzası taşıyor. Müzikseverlerin uzun zamandır beklediği klibin teaser’ı bile sosyal medyada olay oldu.

Aşk Tohumu isimli şarkısının video klibini ise Benart Stüdyoları’nda çeken Yener, Miin by Kadir Kılıç imzalı kıyafetlerle kamera karşısına geçti. Tarzı ile her zaman çok konuşulan Hande Yener, yeni klibi ile de adından sıkça söz ettirecek.

Yorum Yap