Eğlence

Trakya Müzik Festivali’ne Yıldız İsimler Yağacak

Trakya’nın en büyük müzik festivali için nefesler tutuldu! İşte, line-up’lardaki bomba isimler.

En Yeni Müzikler

Trakya’nın en büyük müzik festivali için nefesler tutuldu! İşte, line-up’lardaki bomba isimler.

Geçtiğimiz yıl 80 binden fazla kişiyi ağırlayan “Trakya Müzik Festivali”, bu yıl da aynı heyecanla 1-4 Ağustos 2019 tarihleri arasında Erikli Sahili’nde gerçekleşecek.

Trakya bölgesinde düzenledikleri birçok önemli etkinlik ve festivalle isimlerinden söz ettiren EDN Ajans ve Aziz Gül Organizasyon iştiraki “Trakya Organizasyon” tarafından gerçekleştirilecek olan “Trakya Müzik Festivali”, Türkiye’nin sevilen grup ve sanatçılarını müzikseverlerle buluşturacak.

Festivalin biletleri ise Biletix’te olacak

Erikli Sahili, İstanbul’a yaklaşık 250 kilometre uzaklıktaki Ege Denizi’nin doğu kesiminde bulunan Saros Körfezi’nde yer alıyor. Kendi kendini temizleyen dünyanın 3. körfezi olan Saros’un parlayan yıldızı Erikli, muhteşem doğası, denizi ve ışıl ışıl kumsalıyla, turizmin ve festivallerin merkezi olmaya aday gösteriliyor.
Türkiye’nin önemli müzik festivalleri arasında yer alan “Trakya Müzik Festivali”yle ilgili anlık gelişmeleri “@trakyamuzikfestivali” adıyla Instagram’dan ya da https://www.trakyamuzikfestivali.com/ adresinden takip edebilirsiniz.

İŞTE FESTİVALDE SAHNE ALACAK İSİMLER:

Yıldız Tilbe
Hayko Cepkin
Teoman
Şebnem Ferah
Athena
Cem Adrian
Moğollar
Edip Akbayram
Yeni Türkü
Duman
Manga
Manuş Baba
Sagopa Kajmer
Adamlar
Pentagram
Canbay & Wolker
İstanbul Trip
Şehinşah
Velet

Yorum Yap