Müzik

Tiktokerlar “Seve Seve” Diyor

Geçtiğimiz günlerde son single şarkısı “Seve Seve” ile müzik severlerle buluşan Tuğba Erdem’in şarkısını, Tiktok uygulamasının kullanıcıları çok sevdi.

En Yeni Müzikler

TİKTOKERLAR “SEVE SEVE” DİYOR

Geçtiğimiz günlerde son single şarkısı “Seve Seve” ile müzik severlerle buluşan Tuğba Erdem’in şarkısını, Tiktok uygulamasının kullanıcıları çok sevdi.

Aranjesini Altan Turan’ın yaptığı, Tuğba Erdem’in sözü ve müziği kendisine ait olan “Seve Seve” adlı şarkı, yayımlanmasının henüz 3. haftasında, TikTok uygulamasında çekilen videolar ile toplamda 3 milyon izlenme, 204 bin beğeni ve 5500 yorum aldı.

Yönetmenliğini Ercan Şencan, görüntü yönetmenliğini ise İlker Özkap’ın üstlendiği Tuğba Erdem’in yalnız ve mutsuz bir kadını canlandırdığı, şarkının klibi Ümraniye Platoları’nda çekildi.

TUĞBA ERDEM – SEVE SEVE

Vicdanına sordun mu?
Geceleri rahat uyudun mu?
Bir gün beni merak edip te
Öldüm mü ? kaldım mı? düşündün mü?

Kırıldın mı sende benim gibi?
Özledin mi keşkeler sarar seni
Unutmak kolaydı hani
Unut gitsin
Ben çoktan unuttum seni

Sevseydin seve seve sevmez miydim?
Görseydin bile bile üzer miydin?
Bilseydim sana kalbimi vermezdim
Seni ben seni ben silebilseydim

Söz & Müzik: Tuğba Erdem
Aranje: Altan Turan

TUĞBA ERDEM Kimdir?

Tuğba Erdem 1985 İstanbul doğumlu. 12 yaşında ailesiyle Almanya’ya taşındı. Solistlik yapan annesine özenerek, şarkılar yazmaya ve söylemeye başladı.Almanya’ya taşındıkları yıl, şan eğitimi ve piyano dersleri almaya başladı. Yıllardır şarkılar yazmaya ve sahne almaya devam ediyor. Aynı zamanda diğer mesleği olan güzellik uzmanlığını da devam ettiriyor.

Sözü ve müziği kendisine ait olan “Darmaduman” adlı ilk single çalışmasını 2019 yılının Ocak ayında yayımladı.
Aynı şarkının Selim Topsakal imzalı remix versiyonunu yine 2019 yılının Mayıs ayında yayımladı.
2019 yılının Ekim ayında ise sözü ve müziği kendisine ait olan “Nerdesin” isimli single çalışmasıyla müzik severlerle buluştu. 2020 yılının Şubat ayında ise yine söz ve müziği kendisine ait olan “Seve Seve” adlı son teklisini yayımladı.

Yorum Yap