Foto Galeri

Suzan Kardeş’in Hareketli Şarkılarına 5 Bin Kişi Eşlik Etti

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal Anatolium Marmara Avm’nin tam 6 ay sürecek Cumartesi konserlerinin dördüncü haftasında eğlence deyince akla ilk gelen isimlerden olan Suzan Kardeş sahne aldı.

SUZAN KARDEŞ: SEZEN AKSU CANI NE ZAMAN İSTERSE O ZAMAN SAHNEYE ÇIKAR

Kral Pop Radyo’nun medya sponsoru olduğu konserlerin dördüncüsünde de muhteşem coşkulu bir kalabalık vardı. Suzan Kardeş’in hareketli şarkılarına 5 bin kişi eşlik etti, izleyiciler hem söyledi hem oynadı.

SEZEN AKSU DEVAMLI ÜRETİYOR

Sahneye çıkmadan önce gazetecilerle biraraya gelen Suzan Kardeş’e basın mensupları: “Suzan Hanım, sizi sahneye çıkaran Sezen Aksu, ama Sezen Hanım sahneyi bıraktı. Sosyal medyadan da ünlü isimlerden de zaman zaman ‘Sahneye çık’ baskısı var.” deyince Suzan Kardeş: “Sezen canı ne zaman

isterse o zaman sahneye çıkar. Şöyle bir şey söyleyeyim Sezen Aksu çok huzur içinde. Biz ne zaman sahneye çıkacağının tarihini zamanını bilemeyiz. O canı ne isterse onu yapar. Ama devamlı üretiyor. Herkes onu duruyor zannediyor ama o devamlı üreten bir kadın olduğu için kendini duruyor görmüyor zaten” dedi.

ALBÜM YAPACAĞIM

Suzan Kardeş, albüm hazırlığında olduğunu da sözlerine ekledi.

SEZEN AKSU’NUN BANA HEDİYE ETTİĞİ ŞARKILAR VAR

Kardeş: Rumeli camiasına bir vefa borcum olsun diye bir Rumeli albümü yapıyorum. O Rumeli albümü tamamen Rumeli türkülerinden oluşacak. Arkasından da bir cesaretim gelirse Sezen Aksu’nun bana hediye ettiği şarkılar var. O hediye ettiği şarkıları albüm yapacağım ama cesaretim yok, çünkü hepsi yeni şarkılar ve ben bugüne kadar hiç yeni şarkı okumadım. Karşındaki Sezen Aksu düşünsenize dedi.

Yorum Yap