Tv&Medya

Survivor 2019 Kadrosunun ilk İsmi Belli Oldu

İzlenme rekorları kıran Türkiye’nin sevilen yarışması Survivor 2019 Şubat ayında başlıyor.

Abone Ol

İzlenme rekorları kıran Türkiye’nin sevilen yarışması Survivor 2019 Şubat ayında başlıyor. Survivor takipçilerinin merakla beklediği Survivor 2019 yeni kadrosunun ilk ismi belli oldu. 2019 yılı Survivor yeni kadro yarışmacıları kimler olacak?

Survivor 2019 yeni kadrosunun isimleri açıklanmaya başladı. Türkiye’nin bir numaralı yarışması olan Survivor, her sene izleyenler tarafından tam not alarak sezonu kapatıyor. Farklı konseptlerde ekrana gelen Survivor yarışması, 2019 yılında da farklılığını ortaya koyarak ekranlara gelecek. Survivor 2019, Türkiye ve Yunanistan arasında oynanacak. Her iki ülkenin en iyilerinin yer alacağı Survivor 2019 yarışması Şubat ayında başlayacak.

Türkçe anlamı sağ kalan kişi olan Survivor, her sezon takipçileri tarafından çok beğeni alarak izleniyor. Yayınlandığı günler kendi kanalını reyting sıralamasında zirveye oturan Survivor, 2019 yılının Şubat ayında seyirci karşısına çıkacak. Her sezon yayınlanan bölümlerinde hayatta kalma mücadelesinin yaşandığı Survivor, iki takımdan oluşan oyuncuları bir araya getiriyor. Yarışma Survivor, ayrıca her iki takımda yer alan yarışmacıları da özel yetenekli insanlar arasından seçiyor.

BU SENEKİ KONSEPT ÜLKELER YARIŞIYOR

Survivor 2019, yeni sezonda çok ses getirecek. Çünkü bu sene Türkiye – Yunanistan arasında kıyasıya bir hayatta kalma yarışının yapılacağı Survivor, Şubat ayının ilk haftasında kendi kanalında yayınlanmaya başlayacak. Yarışma ile ilgili en çok merak edilen konulardan biride Survivor 2019 yarışmacıları yeni sezonda kimlerin olacağı.

Survivor’ün yapımcısı Acun Ilıcalı bu sene iki takımında mermi gibi olduğunu ve çok iyi yarışmacıların bu takımlarda yer alacağını açıkladı. Merakla beklenen Türkiye takımının ilk yarışmacısı belli oldu. Türkiye – Yunanistan konsepti ile ekranlara gelecek olan Survivor 2019’a bomba gibi bir isim dahil olacak. Survivor’ın fenomen yarışmacılarından Turabi Çamkıran. Sosyal medya hesabından hayranlarını heyecanlandıran bir video paylaşarak yeni sezonda yarışacağının sinyallerini verdi.

Yorum Yap