Kadın&Moda

Stilinizin Kurtarıcısı Beyaz Gömlek Kombinleri

Klasik giyimin vazgeçilmez parçalarından biri olan beyaz gömlek, artık spor giyimde de yeri aldı. Bu sayede üreticiler tarafından sayısız bir çok beyaz gömlek modeli üretildi. Peki her tarzın kurtarıcı parçası olan beyaz gömlekler nasıl kombinlenmeli?

Bu sorunuzun cevabına öncelikle hangi tarzda kombinleyeceğimizi belirlemek ile başlayalım. İlk olarak spor stili sahipleri ile başlayalım. Eğer tarzınızda spor giyimi tercih ediyorsanız, beyaz gömlekle en uyumlu ürünler arasında ilk sırada tabiki jean pantolonlar gelmektedir. Neredeyse herkezin gardrobunda muhakkak bir jean pantolon ve beyaz gömlek vardır. Aslına bakacak olursan hem pratik hemde cool bir görünüm için kullandığımız en önemli kıyafetlerimizdendir.

Çok çaba harcamadan günümüzü kurtaran kombininiz, mavi jean pantolon üzerine beyaz gömlek olacaktır. Beyaz gömlek kombinleri diğer kombinlere oranla daha kolaydır. Altına hangi renk jean giyerseniz giyin güzel bir görünüm elde edeceksiniz. Burada dikkat edilmesi gereken şey ise kombini patlatmak için pantolon renklerinde koyu renkler seçilmesidir. Tabiki ayakkabı seçiminizi beyaz renkten yana kullanmanız size iki parça ile onlarca kombin yapmanıza kolaylık sağlayacaktır. Beyaz gömlek ve beyaz ayakkabı ile kombinizin içerisine farklı renkli pantolonlarla bir çok şık kombin elde edebilirsiniz. Eğer kış mevsiminde bir kombin yapmak isterseniz, spor gömleklerin üzerine sıfır yaka kazak, klasik gömleklerin üzerine ise v yaka kazak tercih etmeniz size cool bir görünüm katacaktır. Kazak rengine yakın bir renkte ayakkabı ile bu kombini taçlandırabilirsiniz.

Gelelim klasik giyim tarzını sevenler için beyaz gömlek kombinleri önerilerine. Neredeyse tüm blazer ceketlerin altına korkmadan giyebileceğiniz tek parça diyebilirim. Gerek kıravat ile gerekse kravatsız bir şekilde rahatlıkla giyebilirsiniz. Beyaz gömlek kombinleri hakkında baya konuştuk ama ben gözümle görmek ve hiç uğraşmadan kombin olarak san almak istiyorum diyorsanız tamda size göre bir site var. Beyaz gömlek kombinlerini incelemek için bu linki tıklayabilirsiniz. https://www.coulfate.com/erkek-beyaz-gomlek-kombinleri

 

Yorum Yap