Porno izle sex hikayeleri Soner Sarıkabadayı: Şarkılarım Mevsimlik Değil Ömürlük! - Sosyetealemi.com
Müzik

Soner Sarıkabadayı: Şarkılarım Mevsimlik Değil Ömürlük!

Ünlü müzik adamı ve pop yıldızı Soner Sarıkabadayı’nın yeni teklisi Dibine Dibine PDND Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

En Yeni Müzikler

Ünlü müzik adamı ve pop yıldızı Soner Sarıkabadayı’nın yeni teklisi “Dibine Dibine” PDND Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya ait olan “Dibine Dibine” şarkısının fotoğraf çekimleri ve klip yönetmenliği ünlü marka danışmanı Selim Akar tarafından yapıldı.

DİBİNE DİBİNE ŞARKISI İÇİN OYUNCULUK DERSLERİ ALDI

Düzenlemesi ünlü aranjör Osman Çetin imzası taşıyan “Dibine Dibine“ şarkısının mastering çalışması ise dünyaca ünlü Türk DJ İlkay Şencan tarafından yapıldı. “Dibine Dibine” şarkısının sözlerinin videodaki görsel anlatımındaki başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Sarıkabadayı’nın ünlü oyuncu Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri aldığı ortaya çıktı.

SONER SARIKABADAYI: ŞARKILARIM MEVSİMLİK DEĞİL ÖMÜRLÜK

“Dibine Dibine” şarkısı slow şarkıların sonbahar kış aylarında çıkarılması kuralına ters çıkış tarihi olan Temmuz ayında çıkarılması, Soner Sarıkabadayı şarkılarının mevsimlik şarkılar olmadığı iddiası ile müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yorum Yap