Porno izle sex hikayeleri Sömestr Döneminde Çocuklarınızın Yeteneklerini Keşfedin - Sosyetealemi.com
Sağlık

Sömestr Döneminde Çocuklarınızın Yeteneklerini Keşfedin

Nevşah Karamehmet’in tanımını yaptığı Human Design Sistemi ile çocuğunuza bu sömestrde kendini daha iyi tanıması ve keşfetmesi fırsatını verebilirsiniz.

En Yeni Müzikler

SÖMESTR TATİLİNİ ÇOCUĞUNUZUN KARİYERİNE AYIRIN

Human Design ile Çocuğunuzun İçindeki Gerçek Kişiyi Keşfedin

Kariyer, Eğitim, İnsan İlişkileri “Human Design/İnsan Analizi” ile Şekilleniyor

Robert Alan tarafından geliştirilen ve Nevşah Fidan Karamehmet tarafından Türkiye’ye getirilen Human Design Sistem (İnsan Analiz Sistemi) kişilerin iç potansiyelini, gelişime açık ve güçlü yanlarını, karar alma yetilerini keşfetme, his ve davranışlarını, enerji düzeylerini detaylıca anlama ve böylece yaşamlarının kontrolünü ele alarak mutluluğu elde etmeyi sağlayan bir sistem. Nefes çalışmaları ve dönüşüm sistemlerine destek veren Human Design, (İnsan Analizi) astroloji, i-ching sistemi, kabala ve çakra sisteminin birleşiminden oluşuyor ve son derece ileri seviye bir analiz metodu sayılıyor. Nefes Uzmanı ve Yazar Nevşah Fidan Karamehmet, sömestr tatilini verimli değerlendirmek isteyen ebeveynleri, çocuklarının kariyer ve eğitim tercihlerini önemli derecede etkileyecek Human Design Sistemi ile tanışmaya davet ediyor.

Çocuğunuzu ve kendinizi tanımanın yolu

Nefes Uzmanı Nevşah Karamehmet, Human Design Sistemini şöyle özetliyor: Human Design Sistemi bize olmaya geldiğimiz insanı, yaşamaya geldiğimiz yaşamı, yeteneklerimizi, becerilerimizi, bize verilen hediyeleri görmemizi sağlayan bir sistem. Bir insanın kendini tanıması ve hayatta ilerlemesi için bir nevi araç sayılıyor. Çoğumuz ne yazık ki henüz kendimizi tanımıyoruz. Yaşam yolunda düşe kalka kendimizle ilgili farkındalıklarımız oluşuyor ancak hangi konuda becerikliyiz, hangi konularda değiliz, neleri yapabiliyoruz neleri yapamıyoruz bilmiyoruz, sadece yaşadıkça öğreniyoruz. Tüm bunları yaşayıp deneme-yanılma yoluyla yolda birçok kez hata yapmadan bildiğimizi, öğrendiğimizi düşünün! Hayat ne kadar farklı olurdu değil mi? Bir insanın kendini tanıması, eksilerini, artılarını bilmesi kadar inanılmaz bir şey yok! Bu yöntemi herkes uygulayabilir, herkes analiz alabilir ve herkes profesyonel analistlik eğitimlerine katılabilir.

Nevşah Karamehmet’in tanımını yaptığı Human Design Sistemi ile çocuğunuza bu sömestrde kendini daha iyi tanıması ve keşfetmesi fırsatını verebilirsiniz.

Human Design (İnsan Analizi) Sistemi kişiye ne katar?

Nefes Uzmanı ve Yazar Nevşah Karamehmet, Human Design Sisteminin insana katacaklarını da şöyle ifade ediyor: Değiştiremeyeceğiniz, yaşamaya ve derinlemesine tecrübe etmeye geldiğiniz tüm özelliklerinizi sevgiyle kucaklamanızı, değerlendirebilmenizi sağlar. Bu hayatta yapmaya geldiğimiz şeyler, gerçekleştirmeye geldiğimiz projeler, yürümeye geldiğimiz bir yol ve tüm bunlar için seçtiğimiz sadece bize özel, bize has insani özellikler var. Human Design bize bu özelliklerimizi hatırlatıyor. Hayattaki yolunuz, amacınız, nasıl ilerlemeniz ve ne yapmanız gerektiği konusunda emin olmanıza yardımcı olur. Herkesin doğuştan sahip olduğu, eşsiz ve tamamen kendilerine has özellikleri bulunuyor ve bunların doğru değerlendirilmesi gerekiyor.

Nefes Uzmanı Nevşah Karamehmet, Human Design Sistemini uygulayanların hayatı daha kolay kabullendiklerini, kendilerine ve herkese saygı duymaya başladıklarını ifade ediyor. Bu sistem sayesinde kişiler öncelikle kendileriyle, sonra sevdikleriyle barışmaya başlıyor, çevresindekilere daha anlayışlı, sevecen ve koşulsuz davranıyor.

Nevşah Karamehmet’e göre, iş ortamı olsun birbiri ile sürekli iletişim halinde insanların bulunduğu diğer kalabalıklar olsun, Human Design Sistemi sayesinde kişilerin birbiriyle olan ilişkisi tamamen değişiyor, birbirlerinin özelliklerini, yeteneklerini, sahip olduğu becerileri bilip değerlendirebildikçe çok daha verimli çalışmaya, her şeyden önce birbirlerini olduğu gibi kabul etmeye başlıyorlar. Herkes birbirinin donanımını bildiği için de bir bakıma kapasitesini, amaçlarını, hedeflerini de öğrenerek ona göre davranıyor. Kimse kimseyi yapamayacağı bir şeye zorlamıyor, kolayca yapabileceği projelere yönlendiriyor.

Sistemin detayını öğrenmek isteyenler Nevşah.com’a

Uluslararası Human Design Örgütü ve diğer ülkelerdeki örgütler hakkında bilgilenmek, Türkiye Human Design Örgütü ile tanışmak, Uluslararası Human Design ağına bağlı çalışan bir profesyonel analist olmak için sunulan eğitim seviyeleri hakkında bilgi almak veya kendi Human Design Analizini yaptırmak isteyenler, Human Design Sistemi kurucularının dünyada ve Türkiye’de tek çalıştığı merkez olan NFS Okulu’na ve Nevşah Karamehmet’e, www.nevsahfidan.com adresinden ulaşabiliyor.

Yorum Yap