Eğlence

Sertab Erener ve Burak Kut Palladium Ataşehir Avm’nin Kuruluş Yıldönümünde Sahne Aldı

Palladium Ataşehir AVM , kuruluş yıldönümünü geçtiğimiz Cumartesi akşamı Sertab Erener ve Burak Kut’un muhteşem konseriyle taçlandırdı.

En Yeni Müzikler

Gerçekleşen konserde Sinema Senfoni Orkestrası ile sahneye ilk çıkan Burak Kut, Benimle Oynama, Bebeğimdin, Heyecanlıyım gibi 90’lı yılların en çok sevilen şarkılarını seslendirdi.

Hayranlarının heyecanlı bekleyişinin ardından sahneye çıkan Sertab Erener, Vur Yüreğim, Yalnızlık Senfonisi, Everyway That I Can ve Rengarenk gibi sevilen şarkılarını senfonik yorumla seslendirdi. Yüzlerce izleyicisi Erener’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Sanatçı Sertab Erener konser sonrası izleyiciler tarafından uzun süre alkışlandı.

Palladium Alışveriş Merkezi Hakkında:

Tahincioğlu Gayrimenkul ve Gençoğlu İnşaat tarafından 230 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilen, JLL Türkiye tarafından yönetilen ve İstanbul Anadolu yakasının elit yerleşim bölgelerinden Ataşehir’de yer alan Palladium AVM’de 190 mağaza yer alıyor. 34.000 m²’lik bir alanda kurulan ve 40.000 m² kiralanabilir alana sahip Palladium’da; mağazalar, kafe & restoranlar, sinema salonları, çocuk eğlence parkları ve hipermarket’in yanında 2.500 araçlık ücretsiz kapalı otopark, vale, revir, vestiyer, ücretsiz müşteri servisi, çocuk tuvaleti gibi ziyaretçilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek hizmetler yer almaktadır

Yorum Yap