Müzik

Şahin Kendirci’den, Sürpriz Ep Adana’ya Gel Gidek

“MÜSLÜM BABA” filminde sergilediği üstün oyunculuk performansı ve müzik yorumculuğuyla milyonların sevgisini kazanan Şahin Kendirci, “ADANA’YA GEL GİDEK” isimli sürpriz bir EP ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

“MÜSLÜM BABA” filminde sergilediği üstün oyunculuk performansı ve müzik yorumculuğuyla milyonların sevgisini kazanan Şahin Kendirci“ADANA’YA GEL GİDEK” isimli sürpriz bir EP ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Genç yetenek, Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan birbirinden iddialı şarkıların yer aldığı “ADANA’YA GEL GİDEK” isimli EP’de, Türk müziğinin unutulmaz sanatçılarından Müslüm Gürses’in yıllar önce yorumladığı “ADANA’YA GEL GİDEK”“SEN YANLIŞ YAPTIN” ve “ALDANMA ÇOCUKSU MAHSUN YÜZÜNE” eserlerini yeniden seslendirdi.

EP’nin çıkış şarkısı “SEN YANLIŞ YAPTIN”ın sözü Halit Çelikoğlu, müziği Yunus Bülbül, düzenlemesi Suat Sakarya imzası taşıyor. Çalışmanın ilk video klibi ise Burak Sesli yönetmenliğinde “SEN YANLIŞ YAPTIN”a çekildi.

O SES TÜRKİYE ÇOCUKLAR YARIŞMASINDA BİRİNCİLİK ELDE ETMİŞTİ

2002 yılı Adana doğumlu olan Şahin Kendirci, 2014 yılında katıldığı “O SES TÜRKİYE ÇOCUKLAR” yarışmasında birincilik elde etmiş, 2016 yılında da ilk single’ı “KÜL OLURSUN”la dinleyiciyle buluşmuştu. 26 Ekim’de vizyona giren “MÜSLÜM BABA” filminin başrol oyuncuları arasında yer alan Şahin Kendirci, filmde Müslüm Gürses’in gençliğini canlandırdı.

Şahin Kendirci’nin “ADANA’YA GEL GİDEK” isimli EP’sini tüm dijital müzik platformlarında bulabilirsiniz.

Yorum Yap