Porno izle sex hikayeleri Oğuz Aksaç Baygem Radyo'da Reyhan Güler'in Stüdyo Konuğu Oldu - Sosyetealemi.com
Magazin

Oğuz Aksaç Baygem Radyo’da Reyhan Güler’in Stüdyo Konuğu Oldu

Oğuz Aksaç, Bayrampaşa Belediye’sinin gençlik radyosu Baygem Radyo’da Reyhan Güler’in stüdyo konuğu oldu.

En Yeni Müzikler

OĞUZ AKSAÇ: RAP MÜZİĞİN KAYMAĞINI YENİ KUŞAK YİYECEK

Geçtiğimiz günlerde “Benim Hikayem” adlı son single projesi ile müzik severlerle buluşan Oğuz Aksaç, Bayrampaşa Belediye’sinin gençlik radyosu Baygem Radyo’da Reyhan Güler’in stüdyo konuğu oldu.

Radyo programcısı Reyhan Güler’i esprileriyle güldüren Oğuz Aksaç, aynı zamanda çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Günümüzde radyoların çok önemli bir yeri olduğuna değinen Oğuz Aksaç, “radyoda görüntü yok. Dolayısıyla bir şarkıyı dinleyen, hayalindeki neyse onu canlandırıp dinliyor. Kendi dünyasına bu şekilde alıyor şarkıyı” ifadelerine yer verdi.

Türkülerden bahsettikleri sohbette ise, “bir çok ustamız bu lafımı beğenmeyecek ama , Anadolu türkülerinin kayda değer oranındaki bölümü işe yaramazdır. Lokomotif eserler vardır bir de vagon eserler vardır. “Gökte uçan teyyare , selam söylen o yare” benim için özel bir eser değildir mesela” açıklamalarında bulundu.
Rap müziğin kaymağını, yeni kuşak yiyecek

Reyhan Güler’in rap müzik hakkındaki görüşlerini istemesi üzerine ise, “rap müziğin bedelini bir önceki kuşak ödedi. Yeni kuşak kaymağını yiyecek. Bu işler böyle oluyor genelde. Umarım kaliteli işler yaparlar.” şeklinde yanıtladı.

Sanatçıları sınırlandırmayın

Her sanatçı kendi tarzını yapsın sözüne asla katılmadığını belirterek, Ben yaptığım işe komple müzik olarak bakıyorum. Kendimi bir yere ait görmüyorum. Kendimi sınırlandırmıyorum. Neden bir sanatçı belirli bir kalıba sıkıştırılsın ki? Evet yapabiliyorsa türk halk müziği sanatçısı rap söylesin. Yapamıyorsa zaten başarılı olmayacaktır ve düşecektir. Ben de otuz yıldır bir çok tarz denedim. İyisini yapamadığım da belki olmuştur. Başka bir bakış açısı yaratmaya çalışma cesareti bile alkışlanır şeklinde ifadelerine yer verdi.

Yorum Yap