Magazin

Nursel Ergin, 7 Sezondur Devam Eden Ekran Macerasını Noktaladı

Kanal D’de yayınlanan ‘Evin Tadı’ programını noktaladığını açıklayan Nursel Ergin, ‘Bu tamamen benim kararımdır. Aşkıma-kızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum’ ifadesini kullandı.

En Yeni Müzikler

Nursel Ergin’in hazırlayıp sunduğu Kanal D’nin sevilen programı Nursel’le Evin Tadı’nın yayından kaldırılacağı öne sürülmüştü. Ünlü sunucu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile bu iddiaları doğruladı.

İşte Nursel Ergin’in sosyal medyadan yaptığı açıklama:

‘Sevgili izleyicilerim ve basın kuruluşlarına duyrulur..7 sezondur aldığım reytinglerde görüldüğü üzere hakkıyla başarıyla yaptığım yemek programıma Kanal D’nin izniyle bu cuma son veriyorum. Bu tamamen benim kararımdır!

“AİLEME ZAMAN AYIRMAK İSTİYORUM”

Kanal D bu kararımın arkasında bir aile gibi durmaktadır. Hayatımda çok güzel bir dönem yaşıyorum 7 sezondur yaz tatili dahil hiç tatil yapmadan çalışıyorum, şu anda yaptığım programa, çok değer verdiğim uğrunda çok kişinin karşısında savaştığım aileme zaman ayırmak isteğim için kendi kararımla son veriyorum.

“BEN ÇOK MUTLUYUM, HER ŞEY YOLUNDA”

İzleyicilerimden ve basından ricam Kanal D’nin de arkasında durduğu bu açıklamamın dışında yansıtılan hiçbir habere inanmamanız. Ben çok mutluyum, her şey yolunda. Biraz nefes almak, dünyayı gezmek, aşkıma-kızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum. Sevgiyle kalın.

Yorum Yap