Müzik

Modern Kleopatra Linet Bostancı’yı Salladı

Linet Büyük şova imza attığı Harbiye Konserinin ardından Bostancı Gösteri merkezinde verdiği konserinde Kleopatra imajı ile tahta çıkarak kural bozmayarak büyük şova imza attı.

Ünlü yıldız Linet Büyük şova imza attığı Harbiye Konserinin ardından Bostancı Gösteri merkezinde verdiği konserine Selim Akar tarafından yapılan Kleopatra imajı ile taht ile çıkarak kural bozmayarak büyük şova imza attı.

Konserine saatler kala hayranlarının  hınca  hınç doldurduğu  Bostancı konserinde izdiham yaşanan Linet 2,5 saatlik  repertuarıyla, 2500 kişiye müzik ziyafeti sundu.  Bostancı konseri için orkestrasındaki enstrüman sayısını artıran Linet  3 ay öncesinden başlayan  dev konserinde 30 kişilik ekip çalıştı.

Bostancı konserinin ilk bölümünde sahne alan Rubato’nun sahnesine konuk olan Linet  Rubato grubu ile Ölüyorum  Kederimden, Vazgeçtim  isimli şarkılarda birlikte düet yaptı. Geliri Mehmetçik vakfına bağışlanan Bostancı Konserinde “Memleketim” şarkısını  Türk bayrakları eşliğinde  yorumlayan Linet  ; belki başka bir ülkede doğmuş olabilirim ama ben kendimi Türk gibi hissediyorum. Türküm dedi. Bu konser diğer konserlerimden  benim için çok daha anlamlı aldığınız  her bilet buradan Mehmetçik vakfına bağışlanacak olması benim için ayrı bir gurur ,Barış Pınar harekatındaki ülkemiz için  görevde olan Aslan Mehmetçiklerimizin sonuna   kadar yanındayım dedi.

 Kleopatra imajı hakkında  basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Linet’e bu imajın daha önce Madonna ,Beyonce,  Rihanna tarafından yapıldığı hatırlatılınca bu dünyaca bilinen bir İmaj akımıdır. Bu  İmaj Selim Akar tarafından yapıldı.  Birçok dünya starının yaptığını biliyorum ama Ben Divamız Bülent Ersoy’un yaptığını hatırlıyorum ona da çok yakışmıştı.  Beyonce,Rihanna, Madonna ‘ya karşı divamız  ve ben bu imajla  ve sesimizle  meydan okuyoruz diyerek espri yaptı.  Kleopatra’nın güzelliğinden çok karizmasının konuşulduğu , 7 dilde şarkı söylediği , sesini enstrüman gibi kullandığı hatırlatılınca bu özellikler biraz benzer geldi dedi. Güzellik  göreceli bir kavramdır ama   karizmam sağlamdır derken bu özellikler ve yetenekler düşünüldüğünde bu imaja yani Kleopatra imajına en uygun isim ben  oluyorum sanırım takdir sizin dedi.

Yorum Yap