Kadın&Moda

Mikro Kaynak Saç Nasıl Yapılır?

Saçlar kadınların en çok zaman ayırdıkları ve bakımına en çok dikkat ettikleri bölgeleridir.

Mikro Kaynak Saç

Saçlar kadınların en çok zaman ayırdıkları ve bakımına en çok dikkat ettikleri bölgeleridir. Saçlara uygulanan işlemler sürekli değişmekte ve yenilenmektedir. Sedat Biga mikro kaynak uygulamasını ilk getiren ve ilk uygulayan kişidir. Kuaför salonunda deneyimli ekibi işe hizmet sunar. Saç bakımınızı ve saçınıza ait her işlemi büyük bir titizlikle yaptırabilirsiniz. Sağlıklı ve parlak saçlar güzelliğin simgesidir. Güzelliğinizi korumak adına işinde iyi olan ve profesyonel çalışan kişileri seçmeniz gerekir. En iyi saç kaynak yapan kuaför olarak ün salan firma garantili işlem yapar. Salondan memnun ayrılacağınızın garantisini verir.

Mikro Kaynak Saç Nasıl Yapılır?

Kaynak saç daha çok kısa saçlar için uygulanan bir uygulamadır. Saç boyunu uzatmak isteyen kişiler saç kaynağı ile uzun saçlara sahip olabilir. Mikro kaynak olarak da bilinen bu yöntemde kaynaklar görünmez. Saç diplerine eklenen kaynaklar çok küçüktür ve farkedilmez. Saç bölümlere ayrılır ve kaynaklar eklenir. Saç tutamları çok küçük alınır. İşlem eklenecek saça göre uzun veya kısa sürebilir. Firma mikro kaynak alanında ilk uygulayıcı firmadır. Saçlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Bakımı Nasıldır?

Mikro kaynak yapılan saç, bakımı için özel bir uygulama gerektirmez. Saçlarınızı rahatlıkla yıkayabilir ve fön çektirebilirsiniz. Günlük saç bakımınızı nasıl yapıyorsanız mikro saç kaynak bakımınızı da öyle yapabilirsiniz. Hatta fırçalayabilir ve boya yaptırabilirsiniz. Firma mikro kaynak konusunda çok iddialı bir firmadır. İşlemden sonra yapılması gerekenler müşteriye anlatılır. Saçınıza bakım yağı uygulayabilirsiniz. Mikro kaynak kullanım ömrü saçınızın uzama hızına bağlıdır. En fazla 9 aydır. Uzadıkça kaynaklar aşağıya doğru indiği için kötü bir görüntüye neden olabilir. Biraz ara verip tekrar mikro kaynak yaptırabilirsiniz.

Fiyatı Nedir?

Mikro kaynak uygulaması daha yeni yeni uygulanmaktadır. Düz, kıvırcık, dalgalı şekillerde mikro kaynak yapılabilir. Mikro kaynak fiyatı eklenen saça göre değişir. 100 gram saç ile 200 gram saç arasında fark vardır. Daha yoğun olsun isterseniz daha fazla saç ekletebilirsiniz. Firma aynı zamanda kuaförlere eğitmenlik yapan bir firmadır. Mikro kaynak saçlar hakkında detaylı bilgi almak için firmayı aramanız gerekir.

Yorum Yap