Müzik

Melis Kar ve Oyuncu Dilan Çiçek Deniz’i Aşk Şarkısında Buluştu

Sözleri Çetin Tazeler’e, müziği Melis Kar’a ait Kadın isimli şarkıyı tesadüf eseri dinleyenler arasında Dilan Çiçek Deniz’de vardı.

MELİS KAR VE ÜNLÜ OYUNCU DİLAN ÇİÇEK DENİZ’İ BULUŞTURAN ŞARKI

Popüler müziğin sevilen güçlü kadın yorumcularından Melis kar, 1 yıl önce Çukur dizisindeki Yamaç ve Sena aşkı için hazırladığı fakat kullanılamayan şarkıyı İbrahim Selim ile Bu Gece’nin youtube programında okuduktan sonra bir anda sosyal medyada büyük hareketlenme yaşandı.

Sözleri Çetin Tazeler’e, müziği Melis Kar’a ait Kadın isimli şarkıyı tesadüf eseri dinleyenler arasında Dilan Çiçek Deniz’de vardı. Çukur dizisinde oynadığı Sena karakteri için yazılan şarkıyı dinlerken büyüsüne kapılarak duygusal anlar yaşayan Dilan Çiçek ve stüdyodaki seyircilerde şarkıya hep bir ağızdan ezbere eşlik etti.

Çekimin ardından tanışan Melis Kar güzel oyuncuyu tebrik etti. Gecenin sonunda sosyal medya hesabından şarkıyı paylaşan Dilan Çiçek Deniz hikayesinde, Sena’ya itfah edilmiş bu harika şarkıyı canlı olarak dinleme şansına eriştim diyerek Melis Kar’a teşekkürlerini bir kez daha iletti.

Melis Kar’ın bu duygu yüklü parçası Kadın’a dijital platformlardan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap