Eğlence

Makyaj Artisti Seçkin Süngüç Önceki Gece İstanbul Dada Club’de Sahne Aldı

Seçkin Sunguç, ünlülerle yaşadığı sahne arkası anılarını anlatığı, eğlenceli şarkılardan oluşan repertuvarı ve ünlü konuklarıyla uzun süre konuşulacak bir şova imza attı.

Ünlüler yalnız bırakmadı

Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Sibel Can, Hande Ataizi, Nil Karaibrahimgil, Simge, Seda Sayan, Huysuz Virjin, Göksel, İrem Derici gibi yıllardır sahnelerden tanıdığımız pek çok ünlü ismin vazgeçilmez makyaj artisti olan Seçkin Sunguç önceki gece Okan Bayülgen ‘in sahibi olduğu İstanbul Dada Club sahne aldı.

Müzikal yeteneğini bir sahne şovuyla birleştiren Seçkin Sunguç, ünlülerle yaşadığı sahne arkası anılarını anlatığı, eğlenceli şarkılardan oluşan repertuvarı ve ünlü konuklarıyla uzun süre konuşulacak bir şova imza attı.

Orkestrası ve repertuarı ile özel bir şova imza atan Seçkin Sunguç’u ilk gecesinde Simge, İrem Derici, Lerzan Mutlu, Didem Soydan gibi bir sanat, sosyete ve iş dünyasından bir çok ünlü isimde yalnız bırakmadı.

Seçkin Sunguç ilk sahnesinde kendisini yalnız bırakmayan ve o gece doğum günü olan İrem Derici ‘ye sahnede sürpriz yapılarak 32. Yaşına özel doğum günü pastası kesti.

Yorum Yap