Magazin

Magazin Gazetecileri Derneği’nden Kamuoyuna Duyuru

FOX TV ekranlarında yayınlanan ‘Yaparsın Aşkım’ın adlı yapımın yılbaşı özel programı çekiminin gerçekleştirildiği 25 Aralık 2018 günü, Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt ile derneğimiz üyesi Beyaz TV muhabiri Uğur Kotan’ın diyaloğu esnasında son derece tatsız bir hadise ceryan etmiştir.

Kamuoyuna duyurulur

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yaparsın Aşkım’ın adlı yapımın yılbaşı özel programı çekiminin gerçekleştirildiği 25 Aralık 2018 günü, Demet Akalın’ın eski eşi Okan Kurt ile derneğimiz üyesi Beyaz TV muhabiri Uğur Kotan’ın diyaloğu esnasında son derece tatsız bir hadise cereyan etmiştir.

Gazeteci arkadaşımız Uğur Kotan’a kolundan tutmak ve çekmek suretiyle fiziki müdahalede bulunan Okan Kurt’un bu davranışı asla kabul edilemez.

Sadece gazetecilik görevini yerine getiren başta Uğur Kotan olmak üzere, benzeri şekilde tüm meslektaşlarımıza yönelik bu ve benzeri davranışların mazur görülemeyeceğinin altını bir kez daha çizmek isteriz.

OKAN KURT CANLI YAYINDA ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Magazin Gazetecileri Derneği olarak her ne kadar Okan Kurt tarafından Kanal D ekranlarında canlı yayın sırasında özür dilenmiş olsa da tüm topluma kötü örnek olan bu davranışı şiddetle kınadığımızı saygılarımızla kamuoyuna duyururuz.

Yorum Yap