Kadın&Moda

Lizay Pırlanta Tasarım ve Satış

En Yeni Müzikler

 

Lizay pırlanta firması 1978 yıllarında Adapazarı’nda pırlanta sektörüne giren bir firmadır. Yıllar içinde çağın yeniliklerine ayak uydurarak büyümüş ve şirketin merkezi İstanbul Nuruosmaniye semtine taşınmıştır. Büyümesine devam eden firma günümüzde 27 şubesi ile müşterilerine hizmet veriyor. Firma ayrıca franchise sistemini de kullanıyor.

Firma pırlanta tasarım ve üretim konusunda modaya öncülük ederek modern çizgiler içeren ürünlerin üretimini yapıyor. Firma üretimlerinde müşterilerin istek ve taleplerine önem vererek ürün tasarımı ve üretimini yapıyor. Firma sipariş edilen ürünlerinde müşterilerine ücretsiz kargo hizmeti veriyor. Ayrıca satın alınan ürünün ücretsiz olarak değişimini yapıyor. Firmadan ürün satın alındığında bakım garantisini de veriyorlar.

Ayrıca firma sertifikalı ürün satışı yaparak müşterilerini güvence altına alıyor. Ürünlerini hediye paketi ile gönderme hizmeti de veriyor. Firma çeşitli ürün gruplarında hizmet veriyor. Bu ürün grupları şunlardır; kolye, yüzük, erkek takıları, çocuk takıları, küpe ve set gibi ürün gruplarıdır.

Yüzük Ürün Grubu

Firma çeşitli tür ve modellerde yüzük tasarımı, üretimi ve pazarlamasını yapıyor. Ürünleri müşterilerin taleplerine göre pırlantadan veya altından üretiliyor. Bu yüzük türleri arasında pırlanta tektaş, altın tektaş, pırlanta beştaş, altın beştaş, pırlanta tamtur, altın yüzük, altın alyanslar, pırlanta zümrüt, elmas yüzük ve pırlanta yakut gibi ürünler bulunuyor. Firma tektaş ve beştaş ürünlerini aşka giden ilk adım sloganıyla satışa sunuyor.

Kolye Ürün Grubu

Firma kişilerin şıklığına önem vererek kaliteli pırlanta ve altın kolyeler tasarlıyor. Böylece kişilerin katıldıkları davetlerde ve düğünlerde takıları ile dikkatleri üzerine çekmelerini sağlıyor. Firma tarafından tasarımı ve üretimi yapılan kolyeler çeşitli tür ve modellerde bulunuyor. Bu kolye modeller arasında pırlanta gerdanlık, elmas kolye, isimli kolye, tektaş kolye, zümrüt kolye, safir kolye, baget kolye gibi ürün çeşitleri bulunuyor. Kolye ürünleri arasında da altından üretilen ürünler bulunuyor.

Diğer Ürün Grupları

Firma ayrıca bayanlara özel çeşitli modellerde küpe, bileklik ve set tasarımı ve üretimi yapıyor. Ayrıca erkek müşterilerini de unutmayarak onlar için üretimlerde yapıyor. Erkekler için üretilen takılar arasında saat, bileklik, tespih ve yüzük üretimi yapıyor. Ayrıca erkek müşterileri için pırlanta üretiminin dışında deri cüzdan, deri anahtarlık ve deri kartlık gibi ürünler tasarlayıp satışa sunuyor. Firma çocuklar içinde takı tasarımı ve üretimi yapıyor. Çocuklar için küpe ve künye ürünlerinin üretimini yapıyorlar.

Çocuklar için yapılan künyelere çocukların ismi yazılabiliyor. Künyelerde çocukları nazardan korumak amacıyla nazar boncuğu da kullanıyorlar. Firmadan alışveriş yapmak isteyenler firmaya ait www.lizaypirlanta.com isimli web sitesine girerek ürünleri inceleyebiliyorlar. Ayrıca yüzük gibi ürünler için yüzük ölçülerini seçip ürünleri satın alabiliyorlar.

Yorum Yap