Magazin

Linet: Hayatımda Kimse Yok Aşk Yaşarsam Tutar Elinden Çıkarım

Gece Life Nakaştepe’de Türkiye’nin dev sesi olarak işaret edilen ünlü sanatçı Linet sahneye çıktı.

Abone Ol

Son zamanlarda sahne kostümleriylede adından sıkça söz ettiren ünlü Yıldız göğüs dekolteli derin yırtmaçlı kırmızı ve gri sahne kıyafetleriyle yine iddasını ortaya koydu.

Gazetecilerin Hülya Avşar’ın Can Yaman deyince ilk yakışıklılığı aklıma geliyor jönler arasında Kıvanç Tatlıtuğ’un oyunculukta beğeniyorum açıklamasına hatırlatılıp sizin oyuncu favoriniz kim sorusuna Kıvançta, Can’da yetenekli ama benim favorim Şener Şen ve Halit Ergenç gibi usta sanatçılar açıklamasında bulundu.

Hadise’nin Belçika’dan akrabası olduğu Zeki adındaki kişinin yeni sevgilisi hakkındaki sorulara çok net bir şekilde yanıt veren Linet ; Biliyorusunuz Hadise hanımla aynı menajerle çalışıyoruz yazıldığı gibi yakın akraba değil aile ahbapları olduğunu öğrendim.

Parmağındaki tektaş yüzüğü işaret ederek bu yüzüğe iyi bakın kendim aldım ve kendi aldığım tektaşı takıyorum ama birgün bu kendi aldığım yerine başka bir tektaş görürseniz bu size işaret olsun hayatında yeni biri var diyebilirsiniz diye espri yaptı.

Aşk haberlerini yalanlayan Linet aşk yaşadığım iddia edilen beyefendi benim çok yakın arkadaşımdır. Aramızda olmayan bir durum böyle yansıtıldı ama ben daha fazla kadın arkadaşlarım yerine erkek arkadaşlarımla sohbet etmeyi normal arkadaşlık yapmayı tercih eden biriyim artık korkar oldum normal arkadaşlarımla dışarıya çıkmaya aşk haberleri çıkacak diye gerçekten bir gün biriyle aşk yaşarsam elinden tutar çıkarım dedi. Kendisini izlemeye gelenler arasındaki olan ünlü sanatçı Rober Hatemo’yu sahnesine davet ederek birlikte düet yaptı.

Yorum Yap