Tv&Medya

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Dizisi Çarpışma Ortadoğu’da Heyecan Yarattı

Ay Yapım’ın, uzun süredir merakla beklenen dizisi, ‘Çarpışma’nın başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni bir diziye başlama haberi Ortadoğu’da birçok hayranı tarafından heyecanla karşılandı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Arap Hayranlarından ÇARPIŞMA Heyecanı

Ay Yapım’ın, uzun süredir merakla beklenen dizisi, ‘Çarpışma’nın başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni bir diziye başlama haberi Ortadoğu’da birçok hayranı tarafından heyecanla karşılandı. Ortadoğu’nun en büyük kanallarına yıllarca Türkiye’de temsilcilik yapan Savaş Uğurlu, Başrollerini; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak’ın yanısıra Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz’ın paylaştığı ‘Çarpışma’ için, daha Türkiye’de yayına girmeden birçok Ortadoğu ülkesindeki tv kanallarının görüşme hazırlığında olduğunu söyledi.

Araplar’da Kıvanç Tatlıtuğ ilk sırada

Araplar Çarpışma’nın Setini Soruyor

Ay Yapım’ın heyecanla beklenen yeni dizisi ‘Çarpışma’nın başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un Ortadoğu ülkelerinde hala en sevilen erkek oyuncu olduğuna da değinen Savaş Uğurlu, “Kıvanç Tatlıtuğ’un Ortadoğu ülkelerinde yaşayan birçok hayranı Çarpışma dizisinin nerede çekildiğini bizlere soruyor. Daha yayına yeni girmesine rağmen Kıvanç Tatlıtuğ’un arap fanları Türkiye’nin yolunu yine Çarpışma dizisi sayesinde tutacaklar”  dedi.


Yorum Yap