Magazin

Kemal Sunal’ın Kızı Ezo Sunal Tekne Kazası Geçirdi! Sağlık Durumu Nasıl?

Kemal Sunal’ın 35 yaşındaki kızı Ezo Sunal, Büyükada’dan deniz taksisiyle döndüğü sırada kaza geçirdi. Ünlü oyuncu, korku dolu anlar yaşadığını belirterek son durumunu açıkladı.

Kemal Sunal’ın kızı Ezo Sunal teknede kaza geçirdi son durumu nasıl?

Son olarak Güldüy Güldüy Show’da sunuculuk yapan Ezo Sunal, haftasonu tatili için gittiği Büyükada’da hayatının şokunu yaşadı. Ezo Sunal, ailesiyle birlikte Büyükada’dan döndüğü başka bir teknenin bulundukları deniz taksisine çarpması sonucu kaza geçirdi.

Sunal, korku dolu anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Kazayı yara almadan atlatmalarının büyük bir mucize olduğunu dile getiren Ezo Sunal, “Hayatımda ilk defa bu kadar korktum” dedi.

Sunal, kaza sonrası teknede oluşan hasarların görüntülerini paylaşıp, şunları söyledi: “Dün akşam korkunç bir deneyim yaşadım. Dün o şokla tam idrak edememişim, şimdi bir daha düşününce ne kadar ucuz atlattığımızı anladım.

Şöyle özetleyeyim; çok sevdiğimiz aile dostlarımızın oğlu Deyvi’nin barmitzvah törenine katılmak için Büyükada’ya gittik. Tören harikaydı, sıcacık bir ailenin dostluklarına şahit olduk, gençlerin hazırladıkları dans ve gösterileri keyifle izledikten sonra eve dönmek için 4 kişi deniz taksiye bindik. Gecenin güzelliğinden bahsediyorduk. Keyfimiz yerindeydi.

Dragos iskelesine doğru giderken tam yolun yarısında benim oturduğum taraftan bizimkinden daha büyük bir tekne bize korkunç bir süratle çarptı. Bir anda camlar tuz buz oldu. Yüzümüze, gözümüze, saçımıza, her yerimize camlar sıçradı. Teknenin devrilmemesi, yangın çıkmaması, kazayı sağlam, yara almadan atlatmamız büyük bir mucizeydi.

Çok şükür iyiyiz, kaptan alkollüymüş

Hayatımda ilk defa bu kadar korktum. Hani hep deriz ya; ‘Bir anda her şey değişebilir’, ‘Yarın ölecekmiş gibi yaşa…’ İşte ‘o an’ her an olabilir, onu çok net deneyimledim. Çok şükür iyiyiz. Ancak sonradan öğrendim ki bize çarpan teknenin ışıkları yanık değilmiş ve kaptan alkollüymüş…

Her anın değerini bilin

Sorumluluk sahibi olalım, can güvenliği bu. Geri dönüşü, özrü yok. Fotoğraflara bakabilirsiniz. Güvende olun, sağlıkla kalın, her anın değerini bilin, güzel yaşayın bugünlük temennim bu. Sevgiyle…”

Geçmiş olsun mesajları yağdı

Ezo Sunal’ın öğle saatlerinde yaptığı bu açıklamanın altına takipçilerinden geçmiş olsun mesajları yağdı.

Yorum Yap