Tv&Medya Video Galeri

Kadın 46. Bölüm Fragmanı Yayına Girdi

Kadın 45.son bölümde: Sarp, Bahar ve çocuklarını kötülüklerden koruyup kollamak için güvende olabilecekleri mekan ayarlama girişiminde bulunsa da iş işten geçti. Kadın son bölümde; Nezir tarafından Bahar ve çocuklarının kaçırılacağı esnada akıllara durgunluk veren bir hadise yaşandı. Kadın 46.bölüm fragmanı geldi.

Abone Ol

Kadın dizisi kaldığı yerden devam ediyor

FOX TV ekranlarında başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un rol aldığı Kadın Dizisi  yeni bölümü 22 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Fox TV’de yayın hayatına başlangıç yaptığı ilk günden itibaren başarısını katlayarak artıran Kadın 45.son bölümde; Sarp, Bahar ve çocuklarını koruma altına almak ve güvenlikleri açısından her türlü tehlike ve risk oluşturabilecek unsurlarının her birinden olabildiğince uzaklaştırmak adına harekete geçti. Kadın son bölümde; Bahar’ı bir an olsun unutamadığını ve ona karşı hala derin bir sevgi besleyerek konuşmaya devam ettiğini görmesinin beraberinde başından aşağı kaynar sular döküldü.

Pırıl, yaşadığı ciğerini delip geçen üzüntü karşısında büsbütün yıkılarak gözyaşlarına hakim olamazken Sarp ise güç duruma düşerek çaresizlikten eli kolu bağlanıyor. Diğer taraftan zorlayıcı yaşam koşullarına karşı tek başına güçlü ve dimdik bir şekilde durmak için iş bulma girişiminde bulunurken, Arif’in kendisine yaşadığı yerden uzaklaşıp birlikte şehir dışına gitme teklifini ise geri çeviriyor.

Sarp’ın korktuğunun başına gelmesiyle birlikte Nezir tarafından Bahar ve çocuklarını kaçırma planını faaliyete geçirmesinin ardından Kadın 46.bölüm fragmanı sabırsızlık içerisinde sorgulamaya alınıyor. Peki, Sarp’ın korku ve panik eşliğinde alelacele Bahar’ı ve çocuklarını alıp apartmandan çıkacağı esnada akıl olmaz bir olay yaşanması sonucu ansızın patlayan silah seslerinin işitilmesinin akabinde Kadın 46.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadın son bölümde; Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıdır. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştır. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemez. Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardır; çocukları. Diğer yandan Nezir de artık hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderir.

Yorum Yap