Müzik

İrem Derici ve Mustafa Ceceli Stüdyo’da

Son yıllarda şarkılarıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran İrem Derici, 90’ların en sevilen şarkılardan oluşan yeni albümünün stüdyo çalışmalarını tamamlamak üzere.

Yeni nesil pop star İrem Derici, stüdyo çalışmalarından keyifli anları da geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaştı.

Çıkardığı her şarkısıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran yeni nesil Pop Star İrem Derici, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras‘ın yaptığı sürpriz projesi için stüdyo çalışmalarını tamamlamak üzere.

YENİ COVER ALBÜMÜNÜN HEYECANINI YAŞIYOR

Söylediği aşk şarkılarıyla kendine özel bir kitle yaratan ve rakiplerine fark atan İrem Derici, bu kez de 90’ların şarkılarından oluşacak yeni cover albümünün heyecanını yaşıyor. Önümüzdeki günlerde müzikseverlerle buluşacak albümün düzenlemeleri için Alper Atakan ve Mustafa Ceceli ile beraber çalışan İrem Derici, geçtiğimiz gün Mustafa Ceceli ile stüdyo buluşmasında çektiği eğlenceli fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Keyifli bir albüm geleceğinin müjdesini veren fotoğraflar kısa sürede on binlerce beğeni aldı.

Yorum Yap