Teknoloji

Intagram’da Destek Nasıl Alınır?

İnstagram fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak dünya genelinde çok sayıda üyeye sahiptir.

İnstagram fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak dünya genelinde çok sayıda üyeye sahiptir. Üyeler hesap oluşturma ve kullanma aşamalarında çeşitli sorunlarla karşılaşabilmekte ve İnstagram müşteri hizmetlerine ulaşmak istemektedir. İnstagram müşterilerine nasıl ulaşırsınız. İnstagram müşteri hizmetlerine telefonlar ulaşma imkanı yoktur. Cruvo firması web sitesi üzerinden vermiş olduğu İnstagram hizmetleri ile tüm müşterilerine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Crovu.co/İnstagram-musteri-hizmetleri-ile-iletisime-gecmek/ bağlantısında tüm kullanıcılarına yapmaları gereken işlemler hakkında bilgi veriyor ve yol gösteriyorlar. Her İnstagram kullanıcı web sitesini ziyaret ederek gerekli bilgilendirmeyi yapabilirler. Firma web sitesi üzerinden İnstagram kullanıcılarına online olarak her türlü desteği sağlıyorlar.

İnstagram Satın Al Hizmetleri

Sosyal medya hesabı kullanan tüm kullanıcılar, sosyal medyada daha etkin olabilmek, kendilerini ve firmalarını tanıtabilmek için her paylaşımlarının beğenilmesini, izlenmesini ve kendilerini çok sayıda kişinin takip etmesini istemektedir. İnstagram hizmetleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek için cruvo.co web sitesini ziyaret edebilir, firmanın canlı destek asistanından yardım alabilirsiniz. Firmanın İnstagram müşterilerine sunduğu satın al hizmetleri arasında, takipçi satın al, otomatik beğeni satın al, beğeni satın al, görüntüleme satın al gibi hizmetleri bulunuyor.

İnstagram Türkiye Temsilcisi

İnstagram sosyal medya platformunun ülkemizde bir temsilcisi bulunmamaktadır. Türk İnstagram kullanıcılarının sorunlarına yardımcı olabilmek için Dublin’deki temsilciliklerinde Türkiye ofisi oluşturmuşlar ve Türkiye’den gelen talepleri burada incelemeye alıyorlar. Hesap doğrulama, çalınan hesabın geri alınması, çeşitli şikayetlerin oluşturulması için buraya ulaşmak gerekmektedir. Cruvo İnstagram müşterilerine yardımcı olarak, neler yapmaları gerektiği, hangi yollarla ulaşabilecekleri, erişim linkleri ve talep formları konusunda yardımcı oluyorlar.

İnstagram Hesabı Doğrulama

Açmış olduğunuz İnstagram hesabınız sosyal medyada sizin görünün yüzünüz ve kimliğiniz olacaktır. Bu nedenle açmış olduğunuz hesabınızın doğrulamasını yaparak güven altına almalısınız. İnstagram hesabınızın doğrulamasının nasıl yapılacağını bilmiyorsanız Cruvo web sitesi üzerinden işlem adımlarını öğrenebilirsiniz. Cruvo canlı destek asistanı ile anlık görüşmeler yaparak sorunlarını iletebiliyor ve yardım alabiliyorsunuz. Hesap doğrulama işlemlerini kendiniz yapmak istediğinizde hesabınız profil bölümünde yer alan ayarlar sekmesi içerisindeki doğrulama iste seçeneği size formun açılmasını sağlayacaktır. Buradaki formu doldurarak doğrulama talebinizi oluşturabilirsiniz.

Destek Hizmetleri

İnstagram müşterilerine hesap güvenlikleri ve etkili hesap kullanımı konusunda her türlü destek hizmetlerini veriyorlar. Cruvo firması sosyal medya ağ platformları için çeşitli destek hizmetleri oluşturmuş ve bunları tüm sosyal medya müşterilerine sunuyorlar. İnstagram müşterilerine nasıl ulaşırsınız. Bunun en kolay yolu Cruvo web sitesi olacaktır. İnstagram hesapları için oluşturulan çok farklı özelliklere sahip paket seçeneklerini değerlendirerek diğer İnstagram müşterilerinin sizi takip etmesini, paylaşımlarınızın beğenilmesini sağlayabilirsiniz.

Cruvo.co web sitesinde İnstagram müşterileri için destek hizmetlerini, müşteri hizmetleri, Whatsapp destek hattı, canlı destek hizmetleri olarak kesintisiz olarak sunuyor. İnstagram hesabınızı yoğun olarak kullanmaya başladığınızda çeşitli sorunlar ile karşılaşabilir ya da hesabınızı daha etkin yapabilmek için çeşitli desteklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu aşamada sizlere Cruvo ekibi destek oluyorlar.

Müşteri Hizmetleri Formları

İnstagram şirketi milyonlarca üyesinden gelebilecek her türlü sorun ve şikayetlere cevap verebilmek için çeşitli formlar oluşturmuş ve üyelerinin bu formları doldurarak kendilerine göndermelerini istemiştir. Ancak İnstagram kullanıcıları bu formlara ulaşmakta ve gönderecekleri linkleri öğrenmekte sorun yaşayabiliyorlar. Cruvo ekibi İnstagram müşteri hizmetlerine hesap doğrulama, şikayet, hesap silme, şifre değiştirme gibi tüm işlemler için gerekli olan formları hazırlıyorlar ve hangi linke göndermeleri gerektiğini sitelerinde yayınlıyorlar. Cruvo ekibi tüm İnstagram müşterilerine hesap sorunlarının çözümü, hesaplarını daha etkin kullanma, takipçi sayılarını, beğeni sayılarını artırma gibi işlemlerde yardımcı oluyorlar.

Takipçi Satın Al

Kullanmış olduğunuz İnstagram hesabınızın takipçi sayısını artırmak ve sosyal medyada daha aktif olabilmek için Cruvo.co web sitesinin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firma İnstagram hesaplarınız için sizlere, istediğiniz sayıda takipçi, görüntülenme, profil görüntüleme, beğeni gibi paketleri sunuyorlar. Tüm paketlerini en uygun fiyatlardan sunarak İnstagram müşterilerinin hedef kitlelerine daha kısa yoldan ulaşmalarını sağlıyorlar. Takipçi satın al hizmetlerinde müşterilerinin isteklerine göre Türk ve yabancı gerçek kullanıcıları ekliyor ve takipçi sayılarında düşmeme garantisini veriyorlar. Müşteri hesap güvenliklerine önem verdikleri için takipçi ekleme işlemleri için hiçbir müşterilerinden hesap şifresi istemiyor ve kullanıcı adı bilgisine göre hesaba ekleme yapıyorlar.

 

Yorum Yap