Magazin

Gökhan Türkmen ve Sevenlerinden Şırnak’a Hediye

Toplanan yüzlerce hediye Şırnak’ta Özel Uludere Damla Rehabilitasyon Merkezi’ne Teslim Edildi.

En Yeni Müzikler

Gökhan Türkmen, 13 Nisan’da DasDas’da gerçekleştirdiği Akustik Plus konserinin ardından, konserde toplanan hediyeleri, İstanbul’dan Şırnak’a Özel Uludere Damla Rehabilitasyon Merkezi’ndeki 6-18 yaş grubu engelli çocuklara gönderdi.

2016 yılından bu yana akustik konserleriyle “Geleceğe Işık Tut” projesine destek veren Gökhan Türkmen’e Şırnak’taki çocuklar, sevinçlerini fotoğraf ve videolarla ilettiler. Türkmen’e teşekkür eden çocuklar 1.696 km uzaklıktan sevgilerini paylaştılar.

2 YILDIR DESTEK VERİYORLAR

Zihinsel, bedensel yetersizlik, yaygın gelişimsel bozukluk ve öğrenme güçlüğü olan bireylere eğitim veren Özel Uludere Damla Rehabilitasyon Merkezi’nde eğitmenler, engelli çocuklara 4 ayrı eğitim uygulaması kapsamında 2 yıldır destek veriyorlar.

Akustik Plus konserinde 20 Kişilik geniş orkestrasıyla büyüleyen Gökhan Türkmen’i izlemeye gelen yüzlerce müziksever, müzisyenin günler öncesinden yaptığı çağrıya karşılık verdi. Sevginin insana ulaşmakta en önemli unsur olduğuna inan müzisyen ve ekibi, konser kapsamında dinleyicilerin beraberinde getirdikleri yüzlerce kitap, kalem, defter gibi kırtasiye malzemeler ve oyuncaklar Geleceğe Işık Tut ekibi aracılığıyla Özel Uludere Damla Rehabilitasyon Merkezi’ndeki engelli çocuklara teslim edildi.

Yorum Yap