Porno izle sex hikayeleri Funda Alkan İlk Kez Stüdyoya Girip Vokal Yaptı - Sosyetealemi.com
Müzik

Funda Alkan İlk Kez Stüdyoya Girip Vokal Yaptı

Azeri kökenli şarkıcı Milad yeni bir sonbahar şarkısı ‘Yarım Kalan’ ile sevenlerinin kalbine dokunmaya hazır.

En Yeni Müzikler

MİLAD’TAN YENİ SİNGLE

Gündemde nadir bulunan sanat ruhuyla müzik yapan sanatçılardan birisi ve aslen Azeri kökenli Milad yeni bir sonbahar şarkısı ‘Yarım Kalan’ ile sevenlerinin kalbine dokunmaya hazır.

Milad ‘ın söz, beste ve düzenlemesini yaptığı ‘Yarım Kalan’ şarkısı İLS VİSİON müzik yapım etiketi ile 18 Ekim Cuma günü dijital platformlarda yayında.

Söz yazarı, besteci ve aranjör gibi sıfatları ile birçok hüneri bünyesinde barındıran Milad, yeni single’ında süpriz bir isimle ile feat yaptı.

Başarılı sanatçı Milad‘tan süpriz çalışma

18 yıldır müzik sektöründe bir çok ünlü sanatçının basın danışmanlığını yapan Funda Alkan, ilk kez stüdyoya girip, vokal yaptı.

FUNDA’NIN SESİ HARİKA

Yarım kalan’ı çok beğendiğini ve kalbine dokunduğu için tesadüf söylediğini dile getiren Funda Alkan için Milad; ‘Funda inanılmaz bir ses rengine sahip ve kendisi Müjdat Gezen konservatuvarı türk müziği bölümünden mezun. Şarkım onun sesiyle bambaşka bir ruha büründü ve eminim ki dinleyen herkes çok beğenecek’ dedi.

HEM YÖNETTİ, HEM OYNADI

Sinema filmlerini aratmayan içeriği ile” YARIM KALAN” bir aşk hikayesini anlatıyor. Video klipte Milad; yalnızca oynamakla kalmadı, Onur Taşcıoğlu ile birlikte klibin yönetmenliğini de üstlendi.

Milad’ın senaryosunu da yazdığı klibin çekimleri 20 kişilik profesyonel bir ekiple İstanbul Çekmeköy’de yapıldı.

Yorum Yap