Müzik

Fatma Turgut’tan Yeni Klip Müjdesi!

Fatma Turgut Albümünün 3. Video Klibini “Elimde Dünya” isimli şarkısına çekti.

En Yeni Müzikler

FATMA TURGUT: ELİMDE DÜNYA’NIN YERİ AYRI

Vokal tarzı ve sesi ile Türk rock müziğin en güçlü kadın vokallerinden olan Fatma Turgut, Avrupa Müzik markası ile yayınlanan ve ilk solo albümü Elimde Dünya’ya da ismini veren şarkısını kliplendirdi.

Söz ve müziği sanatçı dostu Can Bonomo’ya ait olan ve albümün üçüncü video klibi Elimde Dünya şarkısının Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde hazırlanan klibinde Fatma Turgut’un turne görüntüleri, kulis hatıraları, konser performansları yer alıyor.

ELİMDE DÜNYA, ALBÜMÜN TEMELİNİ OLUŞTURAN VE BENİM İÇİN YERİ AYRI BİR ŞARKI

Elimde Dünya şarkısı ve klibi ile ilgili duygularını dile getiren Fatma Turgut, şu sözleri söyledi: COVID19 sebebiyle evlerimizde olduğumuz bu dönemde elimde olan görüntülerle bir klip oluşturmak istedim. İlk solo albümüme ismini veren Elimde Dünya şarkısının klibi albümün üçüncü video klibi oldu. Söz ve müziği çok sevgili Can Bonomo’ya ait olan Elimde Dünya şarkısı, albümün temelini oluşturan ve albüme ilk giren şarkı. Bir kış günü Paris’teydim ve yolda yürürken bir anda Can’dan (Bonomo) mesaj geldi. Şarkının nakaratını yollamıştı bana. Çok heyecanlandım duyduğumda. Elimde Dünya, benim için albümdeki en önemli parçalardan biri ve yeri büyük ve ayrı. İlk solo albümüm birçok ödül getirdi bana. Şimdi yavaştan bu şarkılara teşekkür edip, yeni single için hazırlanma vakti. Sonbahar gibi yeni bir tekli paylaşmayı planlıyorum.

Fatma Turgut’un Elimde Dünya klibi, 22 Mayıs itibariyle MuzikPlay YouTube kanalında yayında.

Yorum Yap