Tv&Medya

Esra Erol’u Sinirlendiren Olay!

Esra Erol’un “O çocukları yetiştirecek olan kişi biziz. Ben bu sorumluluğu alıyorum.” sözleri stüdyoda alkış topladı.

ATV ekranlarında yaptığı programlar ile halkın sevgilisi haline gelen  Esra Erol, cebinde parası olmasına rağmen iki çocuğunu bırakıp evlenmeden önce birlikte olduğu adama kaçan genç kadına canlı yayında sitem etti.

Erol’un “O çocukları yetiştirecek olan kişi biziz. Ben bu sorumluluğu alıyorum.” sözleri stüdyoda alkış topladı.

Esra Erol’da kocasıyla mutsuz olduğu gerekçesiyle iki çocuğunu bırakıp 10 yıldır tanıdığı Polat isimli birine kaçan Büşra Yücel’in hayatı ekrana geldi. Büşra’nın yaptığı açıklamalara sinirlenen Esra Erol ise canlı yayında sitem etti.

Türk kadınından ve evliliklerinden bahseden Erol, Büşra’ya şu sözlerle veryansın etti: Kocasının da kendisini aldattığını ileri süren Büşra, Esra Erol’un kendisini dinlemediğini ve inanmadığını söyledi. Büşra’nın söyledikleri karşısında sinirlenen Esra Erol ise “Bu koltuğa oturduğunda ‘Kocam bana ihanet ediyor ve ben bu adamdan boşanamıyorum’ demeni çok isterdim. Kocanla mutsuzsan Polat’a kaçmak zorunda mısın ya? Kocasıyla mutsuz olan yerine birisini bulduğundan ona mı kaçacak? Bu ne kadar iğrenç bir şey ya ben utanıyorum. Kadın olarak da utanıyorum Büşra. Sakın gittiğiniz adamları kendinize güç olarak almayın. Kocan bunları yaptıysa aslanlar gibi git boşan. Ona ihtiyacın mı var? Çalışıyorum, paramı kazanıyorum diyorsun niye biriyle gidiyorsunuz siz hepiniz ya.”

Yorum Yap