Porno izle sex hikayeleri Ekrem Coşkun Dönere Elif Kaya'lı Tanıtım - Sosyetealemi.com
Magazin

Ekrem Coşkun Dönere Elif Kaya’lı Tanıtım

Türkiye başarı ödülleri gecesinde yılın en başarılı markası Ekrem Coşkun dönere verildi.

En Yeni Müzikler

ÖDÜLLÜ EKREM COŞKUN DÖNERE MODELLE TANITIM

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen iş sanat ve cemiyet hayatının katılımıyla Türkiye’nin en seçkin markalarının ödüllendirildiği ve özel bir kanaldan naklen canlı yayınlanan Türkiye başarı ödülleri gecesinde yılın en başarılı markası Ekrem Coşkun dönere verildi.

Son günlerde dönere yapılan saldırılara rağmen ülkemizin her bir şehrin de hizmet veren ve hızla büyüyen Ekrem Coşkun Döner, yükselen markasıyla dikkat çekiyor.2020 yılı ile birlikte markamızın medya planlaması kapsamın da reklamlarımızla daha çok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Başta Beşiktaş olmak üzere Türkiye çapında 250 bayisi olan ve günde bir bayisinde 500 kilo döneri satan Ekrem Coşkun Döner, Gıda sektöründe Türkiye de TSE tarafından ilk defa verilen, Hijyen ve Sanitasyon Yönetim belgesini alan marka olmanın haklı gururunu da yaşıyor.

Beşiktaş’ta açılan Ekrem Coşkun, dönerde ustanın yerine geçen model Elif Kaya, gelen misafirlere servis için kesim yaparken maharetiyle de ilgi odağı oldu. Türk dönerini Dünyaya tanıtmak için yola çıktıklarını dile getiren Ekrem Coşkun döner yetkilileri 2020 yılını gıda sektöründe döner yılı olarak ilan ettiler.

Yorum Yap