Eğlence

Efsane Yeniden Harbiye Açık Hava’da

Türk Pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç, Poll Production organizasyonuyla Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 4 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde.

Abone Ol

Türk Pop müziğinin sevilen ismi Serdar Ortaç, Poll Production organizasyonuyla Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 4 Eylül’de Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde.

5 BİN KİŞİYE KONSER VERECEK

Eğlence hayatının en önemli isimlerinden biri olan Serdar Ortaç, Harbiye’de 5 bin kişiye muhteşem bir konser vermeye hazırlanıyor. Geçmişten bugüne en sevilen şarkılarını seslendirecek olan Ortaç, eski ve yeni nesli Açık Hava’da buluşturacak. Bugüne kadar Serdar Ortaç’ı sahnede izlemeyen yeni nesil sanatçı ile tanışacak, Ortaç’ın eğlence ve sahne performansına aşina olanlar ise yıllar öncesine dönecek. Sanat hayatının 24. yılını dolduran sanatçı, dinleyicileri dünden bugüne 24 yıllık, keyifli bir yolculuğa çıkaracak.Birbirinden eğlenceli parçalarından oluşan repertuvarı, dans şovları ve sürprizleri ile Serdar Ortaç sevenlerine yine muhteşem bir gece yaşatacak.

Yorum Yap