Magazin

Ebru Gündeş Kızı Alara ile Birlikte New York’ta Görüntülendi

Reza Zarrab’ın geçtiğimiz günlerde New York’ta Ebru Gündeş’in yakın arkadaşıyla görülmesinin ardından, Gündeş de kızıyla New York’a gitti.

Reza Zarrab’ın geçtiğimiz günlerde New York’ta Ebru Gündeş’in yakın arkadaşıyla görülmesinin ardından, Gündeş de kızıyla New York’a gitti.

ABD’nin İran’a uyguladığı yaptırımları delme, bankacılık sahtekarlığı, kara para aklama ve bunlarla ilintili suçlardan New York’ta yargılanan İran asıllı Rıza Sarraf’ın eşi ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, kızı Alara ile birlikte THY’nin TK 003 sefer sayılı uçağı ile New York’a geldi.

ABD’de yargılandığı dava sonucu serbest kalan Reza Zarrab, geçtiğimiz günlerde New York’ta bir kadınla görülmüş, magazin kulislerinde ise o kadının Ebru Gündeş’in yakın arkadaşı olduğu ve çekilen fotoğraftan önce Gündeş’in de eşi Zarrab’la görüştüğü konuşulmuştu.

BİR KEZ DAHA NEW YORK’TA

Görüntülerin ve magazin kulislerinde konuşulanların ardından Sanatçı Ebru Gündeş, kızı Alara ile birlikte bir kez daha New York’a gitti.

12 Ekim’deki doğum günü için eşinin yanına gittiği konuşulan Gündeş, kızı Alara’yla birlikte Türkiye saatine göre akşam saatlerinde New York’a indi.

SAVCILIKLA ANLAŞMIŞTI

FBI’ın Eylül 2014’te İran yaptırımlarını delme şüphesiyle hakkında soruşturma başlattığı Reza Zarrab, 19 Mart 2016’da ailesiyle ABD’ye giriş yaparken tutuklanmıştı. New York Güney Bölgesi Federal Mahkemesi’nde kendisine yönetilen altı suçlamayı reddeden Zarrab, daha sonra savcılıkla anlaşmıştı. Hakkındaki suçlamaları kabul eden Zarrab, diğer tutuklu sanık eski Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla aleyhine itirafçı tanıklık yapmıştı. Toplam 135 yıl gerektiren hapis cezası karşısında itirafçı tanıklık yaparak daha az bir ceza almayı hedefleyen Zarrab’ın New York’ta bir cezaevinde özel bir bölümde tutulduğu açıklanmıştı.

Yorum Yap