Porno izle sex hikayeleri Ebru Gündeş Her Konserini Kapalı Gişe Olarak Gerçekleştiriyor - Sosyetealemi.com
Eğlence

Ebru Gündeş Her Konserini Kapalı Gişe Olarak Gerçekleştiriyor

Türk Müziğinin güçlü sesi Ebru Gündeş, 5 gün üst üst sahne aldığı fizy Açıkhava konserler serisini önceki akşam muhteşem bir finalle sonlandırdı.

En Yeni Müzikler

5 GÜNDE 28 BİN KİŞİ

Her konseri kapalı gişe olarak gerçekleştiren Gündeş, İstanbullulara unutulmaz bir hafta yaşattı. Son konser öncesi 270 kişilik ekibiyle hatıra fotoğrafı çektiren güçlü yorumcu 5 günde toplam 28.128 kişiye şarkılarını söyledi.

BANA BU RÜYAYI YAŞATTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Poll Production organizasyonu ve Türkiye’nin en çok takip edilen dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda gerçekleşen geceye ‘Gönlümün Efendisi’ ile başlayan Gündeş, “Bugün beşinci gün normal şartlarda benim heyecanımın geçmiş olması lazımdı ama daha da büyüdü. İyi ki varsınız, ayaklarınıza sağlık’ diyerek sevenlerine teşekkür etti.

RÜYA GİBİ 5 GÜN

Biletlerin günler öncesinden tükendiği konserler için ‘Ebru Hanım biletler tükendi. Harbiye’de 5 bin kişi seni bekliyor olacak dediklerinde rüyadayım zannettim. Bana bu rüyayı yaşattığınız için size çok teşekkür ediyorum.’ diye konuştu.

‘Aşık, Araftayım, Senin Olmaya Geldim’ gibi sevilen parçalarını seyircisiyle birlikte söyleyen Gündeş, 5 bin kişinin dakikalarca süren alkışlarıyla sahneden ayrıldı.

Yorum Yap