Magazin

Deniz Akkaya Kendi Markası Adı Altında Maske Tasarladı!

Deniz Akkaya kendi adını taşıyan markası altında tasarım maske koleksiyonu çıkarttı.

En Yeni Müzikler

Maske Tasarladı

Dünyada binlerce insan hayatının kaybettiği, on binlerce insanın virüs nedeniyle tedavi altında olduğu süreçte Deniz Akkaya kendi adını taşıyan markası altında tasarım maske koleksiyonu çıkarttı. Satışa çıkan maskeler, kısa sürede büyük ilgi gördü.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve dünyaya yayılan corona virüsü etkisini Türkiye ‘de de sürdürmeye devam ediyor. Binlerce insan hayatını kaybettiği, on binlerce insanın virüs nedeniyle tedavi altında olduğu süreçte, koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye’de açık ve kapalı alanlarda maske kullanımı zorunlu hale getirilmesiyle Deniz Akkaya kendi markası altında yüz maskesi çıkarttı.

Deniz Akkaya birbirinden güzel modelleri ve kalıbı olan tasarım maske koleksiyonunda taşlı, gece, sportif modellerin yanı sıra çok çeşitleri mevcut olduğu eşinizle ya da çocuğunuzla beraber takabileceğiniz takım modellerinde yer alan koleksiyon da ayrıca işletmelere özel tasarlanmış yıkanabilir ve tek kullanımlık maske modellerinin de bulunduğu belirtildi.

Kendi markasını oluşturan6 p Deniz Akkaya tasarım maske koleksiyonu ile verdiği pozlarla sosyal medya da binlerce beğeni alırken instagram @tasarımmaskeler üzerinden satışa çıkan Deniz Akkaya tasarım maske koleksiyonu kısa sürede büyük ilgi gördü.

Yorum Yap