Video Galeri

Demirbey’den Bir İlke İmza! Anadolu Rock Tarzıyla Saçlarını Yol Getir

Başarılı şarkıcı Demirbey,2O yıl önce usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in seslendirdiği “Saçlarını Yol Getir ” isimli türküsünü, Anadolu rock tarzında coverlayarak Türkiye’de bir ilke imza attı.

En Yeni Müzikler

Demirbey yeni çalışmasını,Yıldız Tilbe’nin de yapımcılığına devam eden Özdemir müzik etiketiyle,tüm dijital platfromlarda geçtiğimiz günlerde müzikseverlerin begenisine sundu.

Sözleri Aşık Fakir-Rıza Karahan’a aranjesi Serhat Çay’a ait olan “Saçlarını Yol Getir ” adlı cover çalışmada, farklı sound ve Demirbey’in Anadolu rock tarzındaki kendine has yorumu da dikkat çekici güzellikte.

ESRA EROL’DAN SAHNELERE

Birkaç yıl öncesine kadar raiting rekorları kıran Esra Erol’un sunduğu izdivac programında bulunan ve hem programın hem de izleyicilerin adeta fenomeni haline gelen Demirbey, raiting savaşlarının ortasında gelen teklif üzerine Zuhal Topal’ın izdivaç programına transfer olmuştu. O dönemde de müzikle her zaman içiçe olan Demirbey;seslendirdiği şarkılardaki performansıyla izleyicilerden tam not almıştı.

ANNESİNİN EN SEVDİĞİ TÜRKÜYDÜ

Bir yandan usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in yıllar öncesinde söylediği türküyü,Anadolu rock tarzında seslendirmenin heyecanını yaşayan Demirbey, diğer yandan da rahmetli annesinin en sevdiği türküyü söylemenin buruk bir mutluluğunu yaşıyor.

KLİP İÇİN ROTA NEVŞEHİR

Ümit Karadağ yönetmenliğinde Kapadokya’da gerçekleştirilen “Saçlarını Yol Getir”in klip çekimlerinde birbirinden güzel görüntüler ortaya çıktı.

Gerek youtube gerekse sosyal medya platformlarında müzikseverlerin begenisini toplayan Demirbey , kısa bir zaman diliminde de,iddialı tıklanma sayısına ulaşarak izleyicilerden tam not aldı.

ANADOLU ROCKTAKİ BOŞLUĞU DOLDURACAĞIM

Anadolu rock tarzı şarkısı için Türkiye’de “Saçlarını Yol Getir” i coverlayıp; seslendirerek bir ilke imza atmanın heyecan ve mutluluğunu yaşayan Demirbey, “Anadolu rockta bir boşluk var.Bu yolda ilerleyerek;bu boşluğu kendi tarzımla dolduracağım” dedi.

Yorum Yap