Porno izle sex hikayeleri Demet Tekin'in Çocuk Şarkıları Festival'de - Sosyetealemi.com
Magazin

Demet Tekin’in Çocuk Şarkıları Festival’de

Demet Tekin, haftasonu Mapre Vakfı desteği ile düzenlenen “Çocuk Festivalin”de çocuklarla birlikte şarkılarını söyledi.

En Yeni Müzikler

Tabağım Renkli Hayatım Hareketli Çocuk Festivali’nde seslendirdi.

Geçtiğimiz aylarda çıkardığı “Demet’in Çocuk Şarkıları” albümüyle adından söz ettiren besteci yorumcu aynı zamanda müzik öğretmeni Demet Tekin, haftasonu Mapre Vakfı desteği ile düzenlenen “Çocuk Festivalin”de çocuklarla birlikte şarkılarını söyledi.

ÇOCUĞUNUZA MÜZİKLE DEĞER KATIN diyen Demet Tekin : “Müziğin  çocukların öğrenme sürecini desteklediğini ve öğrenmeyi bilgi edinmeyi hızlandırdığını söyledi.” “Çocuklarımız en değerlilerimizdir. Onları hayata hazırlamak için insani ve kültürel değerlerin öğretilmesi, çocuklarımıza, geleceğimize değer katacaktır. Müzik, bu konuda  en etkin yollardan birisidir. Yaşamın ritmine, müzik ritmiyle katkıda bulunmak, hem sağlıklı beyin gelişimini hem de sosyal gelişimi destekleyen bir yöntemdir.” Dedi.

Demet’in Çocuk Şarkıları isimli albümü, okul öncesi ve ilköğretim dönemlerini kapsayan, tamamı kendi bestesi olan yirmi adet çocuk şarkısından oluşuyor.

Albümde yüzyıllar boyunca oluşmuş kültürümüzü yansıtan, geleneksel müziklerimizi gelecek nesillerimize aktarmak arzusu ile yapılmış, iki adet  Türk Halk Müziği ve bir adet Türk Sanat Müziği tarzında şarkı bulunuyor.. Şarkılarında doğa ve hayvan sevgisini,  insan sevgisini, saygıyı, arkadaşlığın önemini, milli değerlerimizi işleyen ve bunların yanı sıra koşalım, zıplayalım, dans edelim gibi çocukların fiziksel aktivitelerini yansıtan şarkı sözlerini kullandı.

Çocukların kolayca söyleyebileceği çocuk şarkılarını hem Türkçe hem de İngilizce olarak hazırlayan Demet Tekin eğitimde kullanılabilmesi ve herkesin rahatlıkla erişebilmesi için tüm şarkıların notalarını  kendi sitesinde yayınladı.

Sağlıklı yaşam için beslenme ve hareketin önemini anlatan  bu festivalde çocuklar için sahne alan Demet Tekin, “Müzisyen bir anne olarak ve bu sorumluk duygusu ile hazırladığım albümümün beğenilmesi beni çok mutlu ediyor” dedi.

Yorum Yap