Porno izle sex hikayeleri Clear Özel Ödülü Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni'nin Sahibi Gazapizm Oldu - Sosyetealemi.com
Magazin

Clear Özel Ödülü Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni’nin Sahibi Gazapizm Oldu

GQ Men of The Year gecesinde CLEAR’ın hayata geçirdiği “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni” özel kategorisi, halka açık oylama ile sahibine kavuştu.

En Yeni Müzikler

13 Şubat akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşecek GQ Men Of The Year Ödül Töreni’nin ana sponsoru bu yıl da CLEAR

GQ Men of The Year gecesinde CLEAR’ın hayata geçirdiği “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni” özel kategorisi, halka açık oylama ile sahibine kavuştu. Az nota ve sözle çok duygu veren Evrencan Gündüz, müziğini pozitif bir frekansa taşıyan Ufuk Beydemir ve isyankar şiirleri rap’e dönüştüren adam Gazapizm CLEAR özel ödülü “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni” için tatlı bir mücadele yaşadı ve ödülün sahibi Gazapizm oldu.
CLEAR’ın oylamaya katılanlara bir de sürprizi var; “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni” ni belirlemek için oylamaya katılan 5 şanslı çift gecenin ışıltılı dünyasına katılma hakkı kazandı.

ANIL ACAR – GAZAPİZM

Rap müziğin yeniden gündeme gelmesindeki en önemli isimlerden biri olan Anıl Acar’ın müzikal yolculuğu şiir yazması ile başlıyor. Yazdığı şiirleri en iyi aktarabileceği yer rap müzik olduğu için bu yolda ilerliyor. Gazapizm adı ise, edebiyat merakının ve sevdiği şehrin bir birleşimi. John Steinbeck’in ünlü kitabı Gazap Üzümleri’ndeki gazap kuşlarının hikayesinden etkilenmesi sonrasında kelime ile kendini özdeşleştirmesi ve sonuna da evi olan İzmir’i eklemesi ile ortaya çıkıyor. Anıl Acar, içinde yaşadıkları toplumun sorunlarıyla ilgilenen ve bunu sanatlarına yansıtarak daha büyük kitlelere ulaştıran insanlardan çok etkilendiğini söyleyerek bu yolda bir iz bırakmak için rap müziğe devam edeceğini vurguluyor.

EVRENCAN GÜNDÜZ

Evrencan Gündüz yüzbinlerce takipçisi olan ve hayran kitlesini her geçen gün katlayan 22 yaşında farklılaşan bir sanatçı. Sırrı her zaman kendi gibi ve samimi olması. Müzikal yolculuğu lise yıllarında kendisi gibi müzisyen olan babasının hediye ettiği elektro gitarla başlıyor. Blues ve Caz’a kendini daha yakın hisseden Evrencan, Müzikleri orijinallerinden ödün vermeden kendini ortaya koyarak sentezlemekten büyük keyif alıyor ve Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni CLEAR Özel Ödülü’nü alırsa bu ilk ödül ile çok mutlu olacağını belirtiyor.

UFUK BEYDEMİR

Sofar İstanbul platformunda yayınlanan ve tam anlamıyla izlenme rekorları kıran performansı ile tanınan Ufuk Beydemir’in müzikal yolculuğu alışılmışın dışında bir hikaye ile başlıyor. Bir arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için gittikleri mekanda gruptaki kızlardan birini etkilemek için kendini sahneye atıp Haluk Levent’in “Anlasana” şarkısını söylemeye başlayan Ufuk’un sergilediği performans mekanda bulunan birçok kişi tarafından alkış alıyor. Sofar platformunda söylediği “Ay Tenli Kadın” parçası rekor kırarak dünyada en çok izlenen Sofar videosu olarak kayıtlara geçiyor. Kendi yaptığı müziği “içimizde hissedebileceğimiz bir yakarış” olarak anlatan Ufuk Beydemir, ileride göreceği ve yaşayacağı şeylerin kendisini müziğin nasıl bir noktasına iteceğini tahmin edemediğini ancak şu an rock müziğe yakın durduğunu belirtiyor.

Yorum Yap