Magazin

Cenk Eren’in Tarihe Tanıklık Eden Şarkıları Liste Başı

Cenk Eren, Tanju Okan ve Ferdi Özbeğen şarkılarını seslendirdiği “Repertuvar” projeleri serisindeki başarısını bu kez Selda Bağcan Şarkıları’nda gösterdi.

En Yeni Müzikler

Eğlence ve sahne dünyasının sevilen ismi Cenk Eren, Tanju Okan ve Ferdi Özbeğen şarkılarını seslendirdiği “Repertuvar” projeleri serisindeki başarısını bu kez ‘Selda Bağcan Şarkıları’nda gösterdi.

Yapımcılığını ve prodüktörlüğünü usta sanatçı Selda Bağcan üstlendiği ‘Cenk Eren Repertuvar Selda Bağcan Şarkıları’ albümü dijital platformlarda en çok indirilen şarkılar listesinde ilk sıraya yükseldi.

YILIN EN İYİ ALBÜMÜ OLARAK GÖSTERİLİYOR

Cenk Eren, aylarca tarihe tanıklık etmiş şarkılardan oluşan Selda Bağcan şarkılarının özenle seçerek, yine bir yıla yakın gibi uzun süren stüdyo çalışması ile geçtiğimiz hafta müzikseverlerle buluşturduğu ‘Cenk Eren Repertuvar Selda Bağcan Şarkıları’ şimdiden müzik otoriteleri tarafından yılın en iyi albümlerinden biri olarak gösteriliyor. Tüm radyo ve müzik listelerinde de hızla yükselişte olan albümün ilk konseri için ise kolları sıvayan Cenk Eren, çok özel repertuvarı ile sevenleriyle buluşacak. Bu albümde her şeyi ince eleyip sık dokuyan Cenk Eren, albüm çalışmasında stüdyoda sabahladığını ve hayatının albümü olduğunu dile getirdi.

Eren, yeni projesi, ‘Cenk Eren Repertuvar Selda Bağcan Şarkıları’ nı ilk defa 10 Ocak Cuma günü İstanbul Bostancı Gösteri Merkezinde vereceği büyük konserinde seslendirecek.

Yorum Yap