Eğlence

Bülent Serttaş Muazzez Ersoy ile Birlikte Dada Salon’da Düet Yaptı

Ünlü sanatçı Bülent Serttaş, Okan Bayülgen’in İstanbul’a kazandırdığı yeni gösteri mekanı Dada Salon’da sahneye çıktı.

Abone Ol

HAYATIMI ANCA BEN YAZAR BEN OYNARIM

Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serttaş: “Önümüzdeki hafta “Sevda İçerde” şarkısının kral dairesinde çekilen klibi yayınlanacak, çok güzel bir klip oldu ama kral dairesinin sadece banyosu kullanılmadı. Tüm odalarında çekim yapıldı. Sinematograf bir klibe imza attık. Kral dairesinde kral gibi bir klip çıktı. Sosyal medyada sen bu işin kralısın diye birçok mesaj geliyor ama ben halk adamıyım dedi. Hayatını sinema filmi yapma teklifiyle ilgili ise, Geçtiğimiz günlerde bir yapımcı bir dostum hayatımı sinema filmi yapmak istediğini söyledi. Ben bu teklifi kabul etmedim. Eğer birgün hayatımın film olmasını istersem senaryosunu da kendim yazarım kendim oynarım. Hayatımda o kadar çok dram var ki sanırım filme uyarlanışında sansürlemem gereken yerler olabilir dedi.

DELİKANLIYI SWAROVSKİ BOZMAZ

Konserine siyah takım elbiseyle ve eşi Selvi Serttaş’ın geçen doğum gününde aldığı 1000 adet swarovski taşla süslenmiş mavi renkteki 2000 USD değerindeki ayakkabılarıyla çıkan ünlü sanatçı tarzını konuşturdu. Ben kendime yakışanı ve eşimin yakıştırdığı her şeyi sahnede giyiyorum. Sahne haricinde zaten çok simple bir tarzım var sahne bu tarz yenilikleri kaldırıyor, ”Swarovski ayakkabılar delikanlıyı bozmaz” diyerek espri yaptı.

HAYATIMIN SİNEMA FİLMİ OLMASIN İSTEMEM

Yaklaşık 2 saat süren canlı performansı ile büyük beğeni toplayan Bülent Serttaş, kendisini izlemeye gelenler arasında bulunan Türk sanat müziğinin güçlü yorumcularından Muazzez Ersoy’u sahneye davet etti. İkili sahnede Türk sanat müziğinden oluşan şarkılardan özel bir potbori düet yaptı. Bülent Serttaş yakında Avrupa Turnesine çıkacağını sahneden müjdeledi.

Yorum Yap