Magazin

Brezilyalı Güzel Jessica May Zarafetiyle Adeta Büyülüyor

Özdilek Ev Tekstili, sonbahar – kış sezonu ürünlerini Brezilyalı güzel Oyuncu Jessica May’in tüm zarafetiyle yer aldığı yeni reklam filmiyle tanıtıyor.

Abone Ol

Her mevsim evinizin modası Özdilek

Özdilek Ev Tekstili’nin 2019 – 2020 / Sonbahar – Kış Sezonu Koleksiyonu’nda, özel etnik motiflerden oluşan Ethnique deseni, eskitme efektleri mimari ve taş dokulara atıfta bulunurken gri ve huzur veren mavi tonlarıyla yatak odalarına dinginlik getiriyor.

Alamo desenindeyse sezonun favori renkleri olan sarı ve tarçın çubuğunun, kül grisi rengiyle yakaladığı uyum kendini sonbahar temasında gösteriyor. Sıcak bir etki yaratan doğa temalı Alamo ve huzur veren tasarımıyla Ethnique nevresim takımları, yatak odalarının havasını değiştiriyor.

Mevsimin renklerini ve doğanın enerjisini yansıtan yeni sezon koleksiyonu aynı zamanda evinde yenilikler yapmak isteyenlere de ipuçları veriyor.

Tasarımlarıyla ev modasını yeniden şekillendiren Özdilek Ev Tekstili, yeni sezon ürünlerine ulaşmak isteyen herkesi, tüm ev tekstili mağazalarına ve Özdilekteyim.com çevrim içi alışveriş sitesine davet ediyor.

Yorum Yap