Müzik

Bir Numara Simge

Şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden tarzı, tavrı ve albümleriyle kendinden başarıyla söz ettiren Simge listelerde 1 numara.

Abone Ol

Şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden tarzı, tavrı ve albümleriyle kendinden başarıyla söz ettiren Simge listelerde 1 numara.

Mış Mış, Üzülmedn Mi? , Prens & Prenses , Yankı, Ben Bazen gibi şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Simge, yeni şarkısı “Öpücem” ‘in klibinin yayına girmesi ile müzik listelerinde 1. sıraya yerleşti. Sezen Aksu imzalı şarkısıyla son zamanların en çok dinlenen ve indirilen şarkısına sahip olan Simge, “Öpücem” ’in kendisine uğur getirdiğine inanıyor.

Arka arkaya çıkardığı dinlenme rekorları kıran şarkılarına bir yenisini daha ekleyen Simge, şimdi de “Öpücem” adını verdiği yeni şarkısıyla kendinden söz ettiriyor.

Sözü Sezen Aksu ve Sibel Algan , müziği Sezen Aksu düzenlemesi Erhan Bayrak ‘a ait olan yeni şarkısı ile yeni bir rekor kırıyor.

Yeni Menajeri Özgür Aras

Dans performansı ve kostümleriyle dikkat çektiği yeni klibinin ardından kariyerinde de yeni bir başlangıç yapmanın heyecanını yaşayan başarılı şarkıcı Simge, bundan böyle yurt içi ve yurt dışında katılacağı tüm organizasyonlar, markası adına yapılacak anlaşmalar, Menajerlik ve İletişim Hizmetleri için ünlü menajer Özgür Aras ile yeni bir anlaşma da imzaladı.

SİMGE KONSERLERİ:

13 Ekim Cumartesi / İstanbul Kartal İs Marina AVM
14 Ekim Pazar / Çeşme Bayii Toptansın
20 Ekim Cumartesi / Viyana
26 Ekim Cuma / Antalya Bayii Toplantısı
27 Ekim Cumartesi / İstanbul İf Beşiktaş

Yorum Yap