Müzik

Banu Parlak’tan Yeni Şarkı Müjdesi

Ünlü Sanatçı Banu Parlak, yeni şarkısının müjdesini verdi. Parlak, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, ”Ciğerinizi sökeceğim” dedi.

Banu Parlak, Arabesk Şarkı İle Geliyor

Sosyal medyada çektiği videolarla milyonlarca insana ulaştıktan sonra Sanatçı kimliği ile üst üste çıkardığı şarkılar ile dikkatli üzerine çeken Banu Parlak, son Cover çalışması ‘Aman’dan sonra yeniden stüdyoya girdi. Parlak, yeni şarkısı ile ilgili Instagram Hikayesinden sevenlerine yeni şarkısının müjdesini verirken, şarkı ile ilgili de tüyo verdi. Sevilen sanatçı Banu Parlak, yeni şarkısı ile ilgili yaptığı paylaşımında, “Stüdyodayım yeni şarkımız geliyor. Ciğerinizi sökeceğim. Yakarız bu gezegeni. Bekleyin” dedi.

ARABESK ŞARKI MI ÇIKARIYOR?

Son dönemde çıkardığı şarkılar ile gündemden düşmeyen Banu Parlak, yeni şarkısının nasıl olacağı merak konusu. Parlak’ın Instagram hikayesinden paylaştığı anılarında dikkat çeken şarkının müziği oldu. Keman eşliğinde çalınan müziklerin Arabesk olduğu anlaşıldı. Parlak, bu videolar ile yeni şarkısının nasıl olacağının da mesajını vermiş oldu.

SADECE YOUTUBE’DA YAYINLANACAK

Banu Parlak, çıkardığı şarkıları hem dijital platformlarda hem de YouTube müzik kanallarında yayınlarken, bu yeni şarkısının sadece YouTube’da yayında olacağını söyledi. Banu Parlak’ın yeni çalışması bugün saat 18.00’de YouTube kanalında yayınlanacak.

Yorum Yap