Kültür&Sanat

Alternatif Sahne Üniversitelilerin İlgisi

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin Değirmenaltı Mahallesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde hayata geçirdiği Süleymanpaşa Belediyesi etkinliklerinin yanı sıra sanatsal faaliyetlerle ilgilenen üniversiteli gençlerin hünerlerini sergileyebildikleri Alternatif Sahne, öğrencilerin ilgi odağı…

En Yeni Müzikler

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin Değirmenaltı Mahallesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde hayata geçirdiği Süleymanpaşa Belediyesi etkinliklerinin yanı sıra sanatsal faaliyetlerle ilgilenen üniversiteli gençlerin hünerlerini sergileyebildikleri Alternatif Sahne, öğrencilerin ilgi odağı… Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin Değirmenaltı Mahallesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi’nde hayata geçirdiği Süleymanpaşa Belediyesi etkinliklerinin yanı sıra sanatsal faaliyetlerle ilgilenen üniversiteli gençlerin hünerlerini sergileyebildikleri Alternatif Sahne, öğrencilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

GÜN BOYU AKTİVİTE

Gün boyunca öğrencilerin gerek grup gerekse bireysel çalışmaları için “Eğitim için sıcak bir yuva” kavramıyla hizmet veren Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi, haftanın en az iki gününde ise tiyatrodan konsere, konsept partilerden söyleşilere, sergilerden seminerlere gerçekleştirdiği etkinliklerle sınav stresinden kurtulmak isteyen öğrencilerin yanında oluyor.

Alternatif Sahne Aralık ayı programı ile öğrencilerin taleplerine yönelik etkinliklere devam ederken, gelen talepler doğrultusunda gerçekleştirdiği Karaoke Partisi ile öğrencilerin gönlünde taht kurdu. Yaklaşık 3 saat süren eğlencede öğrenciler kura ile çektikleri şarkıları sahnede müzikleri ile seslendirdi. Tam olarak bilinmeyen şarkıların değişik seslendirilmesi ise eğlenceli anlar yaşanmasına yol açtı.

Öte yandan Süleymanpaşa Belediyesi Alternatif Sahne’de 26 Aralık Salı 19.00 Grup Dip Konseri ve 28 Aralık Perşembe saat 20.00’da Latin Dans Gecesi etkinlikler gerçekleştirilecek. – TEKİRDAĞ

Yorum Yap